Vyhledat zájezd

Hotel Arayaburi Boutique Resort

Thajsko, Koh Samui

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 26 090 Kč

Dostupných: 644 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Arayaburi Boutique Resort se nachází v severovýchodní části ostrova Samui, ve skrytém ráji, nedaleko všech zajímavostí, které ostrov nabízí. Hotel je od letiště Ko Samui vzdálen cca 5 km. Jedná se o hotel v kategorii 3*.

Popis

K vybavení hotelu patří plážových bungalovů s vlastní terasou, recepce, venkovní bazén s bazénem pro děti , Jacuzzi, nabídka tradičních thajských masáží, restaurace nabízející místní i mezinárodní kuchyni, minigolfové hřiště, autobusová přeprava do centra města, možnost zapůjčení auta nebo motocyklu. Písečná pláž s křišťálově průzračnou vodou se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

V areálu hotelu minigolf, vodní sporty na pláži, za příplatek projížďka džungli a kokosovými plantážemi na slonech, cesta kolem ostrova Samui nebo Samui Safari.

Ubytování

K vybavení každého bungalovu patří vlastní sociální zařízení s vanou, trezor, telefon, SAT - TV, klimatizace, lednice, minibar.

Stravování

Snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu Koh Samui: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Koh Samui. 2.den - přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Koh Samui do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat