Vyhledat zájezd

Hotel Arayaburi Boutique Resort

Thajsko, Koh Samui

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Arayaburi Boutique Resort
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 29 390 Kč

Dostupných: 3 053 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Arayaburi Boutique Resort se nachází v severovýchodní části ostrova Samui, ve skrytém ráji, nedaleko všech zajímavostí, které ostrov nabízí. Hotel je od letiště Ko Samui vzdálen cca 5 km. Jedná se o hotel v kategorii 3*.

Popis

K vybavení hotelu patří plážových bungalovů s vlastní terasou, recepce, venkovní bazén s bazénem pro děti , Jacuzzi, nabídka tradičních thajských masáží, restaurace nabízející místní i mezinárodní kuchyni, minigolfové hřiště, autobusová přeprava do centra města, možnost zapůjčení auta nebo motocyklu. Písečná pláž s křišťálově průzračnou vodou se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

V areálu hotelu minigolf, vodní sporty na pláži, za příplatek projížďka džungli a kokosovými plantážemi na slonech, cesta kolem ostrova Samui nebo Samui Safari.

Ubytování

K vybavení každého bungalovu patří vlastní sociální zařízení s vanou, trezor, telefon, SAT - TV, klimatizace, lednice, minibar.

Stravování

Snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu Koh Samui: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Koh Samui. 2.den - přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Koh Samui do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat