Vyhledat zájezd

Kanok Buri Resort & Spa

Thajsko, Koh Samui

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Poloha

Kanok Buri Resort & Spa se nachází na západním pobřeží ostrova Samui na pláži Lipa Noi, cca 45 minut od letiště a 15 minut od přístaviště trajektů. Hotel je perfektní volbou jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Popis

K vybavení resortu patří recepce, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, parkoviště, venkovní bazén s jacuzzi a dětským bazénem, WIFI, miniknihovna s možností zapůjčení DVD, posilovna, lázně,. Písečná pláž s křišťálově průzračnou vodou se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, možnost zapůjčení kajaků, automobilu či motorky.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří Vlastní sociální zařízení se sprchou, klimatizace, vysoušeč vlasů, telefon, SatTv, DVD přehrávač, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor.

Stravování

Stravování formou snídaně s možností dokoupení večeří.

Program

Program pobytového zájezdu Koh Samui: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Koh Samui. 2.den - přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Koh Samui do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Koh Samui nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat