Vyhledat zájezd

Peace Resort Samui

Thajsko, Koh Samui

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou se rozprostírá u krásné pláže Bophut v severovýchodní části ostrova Koh Samui a nabízí překrásný výhled na celý záliv. Cesta z letiště trvá přibližně 15min. Resort je ideálním místem pro hosty, kteří hledají relaxaci a klid na pláži, jenž je umocněn o typickou thajskou pohostinnost.

Popis

O vynikajících službách vás mimo jiné přesvědčí restaurace s krásným výhledem na sousední ostrov Koh Pha Ngan. Dále zde hosté mají k dispozici bar a recepci se směnárnou. Za poplatek WIFI na recepci.

Sport a zábava

Venkovní bazén s dětským bazénem, menší dětské hřiště, vodní a plážové aktivity, výlety po okolí. Hýčkat se můžete nechat i v místních lázních, jenž poskytují širokou nabídku procedur.

Ubytování

Resort se skládá z 20ti pokojů s označením deluxe a 102 bungalovů rozdělených do několika typů, přičemž každý si zajisté vybere ten, který mu nejlépe vyhovuje. Stylové pokoje jsou vybaveny moderním zařízením včetně klimatizace, TV/SAT, DVD přehrávačem, telefonem, trezorem, malou ledničkou, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, fénem a balkónem nebo terasou. Minimální rozloha pokoje je 32 m2 vč. balkónu.

Stravování

Snídaně

Program

Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společností Royal Jordanian . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- KOH SAMUI Přílet do Bangkoku, pokračováni letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH SAMUI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Koh Samui, let do Bangkoku. Pokračováni letu do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Koh Samui nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat