Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Peace Resort Samui

Thajsko, Koh Samui

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Peace Resort Samui

Exotické zájezdy

Sport a zábava

Venkovní bazén s dětským bazénem, menší dětské hřiště, vodní a plážové aktivity, výlety po okolí. Hýčkat se můžete nechat i v místních lázních, jenž poskytují širokou nabídku procedur.

Popis

O vynikajících službách vás mimo jiné přesvědčí restaurace s krásným výhledem na sousední ostrov Koh Pha Ngan. Dále zde hosté mají k dispozici bar a recepci se směnárnou. Za poplatek WIFI na recepci.

Ubytování

Resort se skládá z 20ti pokojů s označením deluxe a 102 bungalovů rozdělených do několika typů, přičemž každý si zajisté vybere ten, který mu nejlépe vyhovuje. Stylové pokoje jsou vybaveny moderním zařízením včetně klimatizace, TV/SAT, DVD přehrávačem, telefonem, trezorem, malou ledničkou, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, fénem a balkónem nebo terasou. Minimální rozloha pokoje je 32 m2 vč. balkónu.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně . .Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui,odlet do Evropy. Den 10 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně . .Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui,odlet do Evropy. Den 13 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně . Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui,odlet do Evropy. Den 15 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh samui a odtud let do Evropy. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh samui a odtud let do Evropy. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh samui a odtud let do Evropy. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou se rozprostírá u krásné pláže Bophut v severovýchodní části ostrova Koh Samui a nabízí překrásný výhled na celý záliv. Cesta z letiště trvá přibližně 15min. Resort je ideálním místem pro hosty, kteří hledají relaxaci a klid na pláži, jenž je umocněn o typickou thajskou pohostinnost.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Koh Samui nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat