Vyhledat zájezd

Hotel Peace Resort Samui

Thajsko, Koh Samui

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Peace Resort Samui
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 33 348 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Sport a zábava

Venkovní bazén s dětským bazénem, menší dětské hřiště, vodní a plážové aktivity, výlety po okolí. Hýčkat se můžete nechat i v místních lázních, jenž poskytují širokou nabídku procedur.

Popis

O vynikajících službách vás mimo jiné přesvědčí restaurace s krásným výhledem na sousední ostrov Koh Pha Ngan. Dále zde hosté mají k dispozici bar a recepci se směnárnou. Za poplatek WIFI na recepci.

Ubytování

Resort se skládá z 20ti pokojů s označením deluxe a 102 bungalovů rozdělených do několika typů, přičemž každý si zajisté vybere ten, který mu nejlépe vyhovuje. Stylové pokoje jsou vybaveny moderním zařízením včetně klimatizace, TV/SAT, DVD přehrávačem, telefonem, trezorem, malou ledničkou, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, fénem a balkónem nebo terasou. Minimální rozloha pokoje je 32 m2 vč. balkónu.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně . .Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui,odlet do Evropy. Den 10 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně . .Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui,odlet do Evropy. Den 13 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně . Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui,odlet do Evropy. Den 15 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh samui a odtud let do Evropy. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh samui a odtud let do Evropy. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KOH SAMUI Pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH SAMUI Transfer z hotelu na letiště v Koh samui a odtud let do Evropy. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou se rozprostírá u krásné pláže Bophut v severovýchodní části ostrova Koh Samui a nabízí překrásný výhled na celý záliv. Cesta z letiště trvá přibližně 15min. Resort je ideálním místem pro hosty, kteří hledají relaxaci a klid na pláži, jenž je umocněn o typickou thajskou pohostinnost.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat