Vyhledat zájezd

Peace Resort Samui

Thajsko, Koh Samui

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Peace Resort Samui
Silvestr v Thajsku - hotel Peace Resort Samui
Vánoce a Silvestr Hotel Peace Resort Samui
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 29 989 Kč

Dostupných: 532 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou se rozprostírá u krásné pláže Bophut v severovýchodní části ostrova Koh Samui a nabízí překrásný výhled na celý záliv. Cesta z letiště trvá přibližně 15min. Resort je ideálním místem pro hosty, kteří hledají relaxaci a klid na pláži, jenž je umocněn o typickou thajskou pohostinnost.

Popis

O vynikajících službách vás mimo jiné přesvědčí restaurace s krásným výhledem na sousední ostrov Koh Pha Ngan. Dále zde hosté mají k dispozici bar a recepci se směnárnou. Za poplatek WIFI na recepci.

Program

Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společnosti Royal Jordanian. Občerstveni během letu. Den 2 : KOH SAMUI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH SAMUI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Koh Samui a cesta letadlem do Bangkoku. Den 10 : BANGKOK - VÍDEŇ Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu.

Sport a zábava

Venkovní bazén s dětským bazénem, menší dětské hřiště, vodní a plážové aktivity, výlety po okolí. Hýčkat se můžete nechat i v místních lázních, jenž poskytují širokou nabídku procedur.

Ubytování

Resort se skládá z 20ti pokojů s označením deluxe a 102 bungalovů rozdělených do několika typů, přičemž každý si zajisté vybere ten, který mu nejlépe vyhovuje. Stylové pokoje jsou vybaveny moderním zařízením včetně klimatizace, TV/SAT, DVD přehrávačem, telefonem, trezorem, malou ledničkou, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, fénem a balkónem nebo terasou. Minimální rozloha pokoje je 32 m2 vč. balkónu.

Stravování

Snídaně

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat