Vyhledat zájezd

Samui Laguna Resort

Thajsko, Koh Samui, Lamai Beach

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Samui Laguna Resort
Samui Laguna
Počasí
27 °C - Bouřka
Cena za osobu od 24 655 Kč

Dostupných: 1 328 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Hotel má 33 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. K vybavení patří hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Hotel nabízí také lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. V hotelu jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Hotel má venkovní bazén. Na terase s přímým sluncem jsou připravená lehátka a slunečníky. V baru u bazénu dostanou hosté různé osvěžující nápoje. Z volnočasových aktivit nabízí hotel vedle plážového volejbalu a golfu za poplatek také potápění a masáže. V nabídce je i zábavní program pro děti.

Ubytování

Všechny pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má vlastní balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází kingsize manželská postel. K dispozici je také minibar. K vybavení pokojů patří lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy ubytovacích jednotek je také telefon, televize a DVD přehrávač. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a polopenze.

Ostatní

Hotel má 33 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. K vybavení patří hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, jídelnu a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Hotel nabízí také lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu.
GPS: 9.468315, 100.047798.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat