Vyhledat zájezd

Vily Six Senses Samui

Thajsko, Koh Samui

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Six Senses Samui
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 47 890 Kč

Dostupných: 888 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Poloha

Six sences Samui Resort se nachází na severním výběžku ostrova Samui, přibližně 6 km od mezinárodního letiště Samui a cca 45 minut letu od Bangkoku.

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, 2 restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, 2 bary, venkovní bazén, lázně, posilovna, internet. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, lázně.

Ubytování

Resort nabízí ubytování v 66 vilkách, k vybavení každé z vilek patří vlastní sociální zařízení se sprchou a vanou, lednice, minibar, elektronický trezor, příslušenství k přípravě kávy či čaje, CD/DVD přehrávač, Televize, WIFI.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu Koh Samui: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Koh Samui. 2.den - přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Koh Samui do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat