Vyhledat zájezd

Hotel Weekender Resort

Thajsko, Koh Samui, Maret

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Weekender Resort
Hotel Weekender Resort and Spa
Weekender Resort And Spa
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 30 850 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Poloha: hotel se nachází na známé pláži Lamai na jihu ostrova, cca 24 km od letiště a cca 10 km od letoviska Chaweng. Pláž: přímo u písečné pláže. Poloha: hotel se nachází na známé pláži Lamai na jihu ostrova, cca 24 km od letiště a cca 10 km od letoviska Chaweng. Pláž: přímo.

Popis

Zdarma: nový bazén s částí pro děti, zahrada. Za poplatek: masáže a další lázeňské procedury, vodní sporty na pláži, možnost výletů po ostrově, internetové připojení. Zábava a animace: zábavní možnosti v letovisku. Další: prodej suvenýrů, pr.

Ubytování

Celková kapacita: 133 ubytovacích jednotek (pokoje, bungalovy). Základní vybavení: klimatizace, minibar/lednička, telefon a TV, denně 2 lahve vody zdarma. Kategorie: * 50 standardních pokojů (37 m2) - umístěné v budově u vchodu do areálu, * 9 stylových rodinných bungalovů Thai house (51 m2), * 49 superior pokojů (39 m2) - v budově v centrální části, * 18 deluxe pokojů (48 m2) - v budově v blízkosti pláže, * 6 bungalovů (38 m2) - u vchodu do resortu, * 1 suite (80 m2).

Stravování

V ceně: snídaně formou bufetu. Lze za příplatek: polopenze. Restaurace a bary: plážový bar, restaurace, možnost barbecue s nabídkou mořských ryb a dalších darů moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat