Vyhledat zájezd

Hotel Weekender Resort

Thajsko, Koh Samui, Lamai Beach

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Weekender Resort
Hotel Weekender Resort and Spa
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 25 690 Kč

Dostupných: 1 698 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Weekender Resort se nachází na oblíbené pláži Lamai, na jihovýchodním pobřeží ostrova Samui, v dobré dostupnosti nejrůznějších možností sportu a zábavy.

Popis

K vybavení resortu patří recepce, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, plážový bar, venkovní bazén, masáže, WIFI, obchůdek se suvenýry. Písečná pláž s křišťálově průzračnou vodou se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou a sprchou, klimatizace, minibar, lednice, telefon, TV.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu Koh Samui: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Koh Samui. 2.den - přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Koh Samui do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat