Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska

Thajsko, Kombinace destinací

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska (hlavní fotografie)

12% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní, 21 dní, 25 dní, 26 dní, 27 dní, 28 dní, 32 dní
Doprava Letecká
Další názvy
55+ Thajsko - Velký Okruh Jižním Thajskem
Asijská velkoměsta na dlani
Bangkok a okolí + pláže Koh Changu
Bangkok a okolí + pláže Koh Changu - ČJ průvodce
...
Cena za osobu od 19 900 Kč

Dostupných: 1 725 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory

Program

Den 1:Odlet z Prahy do Bangkoku Přelet z Evropy do Asie, noční let, přistání následující den dopoledne.

Den 2:Bangkok – Krabi – Railay Bay Po příletu do Bangkoku následuje přelet na Krabi, dále transfer (bus a loď) z letiště až na Railay Bay, kde se nachází náš hotel, ubytování, večeře.

Den 3:Railay Bay (provincie Krabi) projížďka na kajacích a pěší výlet, jeskyně Phranang. Po snídani volno na relaxaci po příjezdu/příletu. Ve stejnojmenné provincii Krabi se nacházíme na jedné z nejkrásnějších pláží Thajska. Skály v kombinaci s průzračným mořem jsou symbolem Krabi a Railay Bay. V cca 11 – 14 hod. projížďka na kajacích podél pláží a nedalekých ostrůvků. V podvečer návštěva jeskyně Phranang a pěší okruh po poloostrově – celkem 3-4 hodiny – středně náročný turistický výlet. Návrat ve večerních hodinách.

Den 4:Phi Phi, Bomboo – celodenní výlet lodí Po snídani celodenní výlet na ostrovy Bamboo a Phi Phi, což je dle tvrzení nejkrásnější ostrov v Thajsku, kde se točil i film Pláž. Výlet zahrnuje oběd, několik zastávek na šnorchlování na plážích (šnorchly jsou k zapůjčení na lodi). Uvidíme malebné zálivy a scenérii skal a ostrovů vystupující z čistého moře. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay.

Den 5:Krabi – Emerald pool a Tiger Cave Temple Po snídani celodenní výlet do vnitrozemí do národního parku k horkým pramenům a smaragdovému jezírku s léčivou vodou. Po cestě Thajský servírovaný oběd v ceně, dále Tygří chrám v jeskyni – prohlídka posvátného místa Budhistického komplexu s možností výstupu po skalních schodech (1 237 schodů) odkud je nádherný výhled. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay.

Den 6:Krabi – Phangan Po snídani přejezd po pevnině k Thajskému zálivu a následná plavba na ostrov Phangan. Po příjezdu odpočinek v hotelu nebo na přilehlých plážích plných barů a restaurací. Ostrov je známý krásnými plážemi, korály a nedotčenou flórou tropických pralesů.

Den 7:Phangan – celodenní výlet za poznáním ostrova. Návštěva dvou budhistických chrámů – čínského a thajského (Wat Khao Tam). Prohlídka přírodních zajímavostí ostrova, vodopády, nezapomenutelný výhled (cca 1,5 hod tam i zpět). Oběd na nejhezčí pláži ostrova. Návštěva rybářské vesnice a městečka Thong Sala. Noční trh je zde již od 17 hodin.

Den 8:Phangan Volný program na koupání a relaxování. Možnost využití vodních sportů na pláži. Průvodce bude k dispozici pro případ prozkoumávání ostrova z mořského kajaku. Fakultativně výlet na slonech.

Den 9:Phangan – Ko Tao Po snídani 3 hodinová plavba na korálový ostrov a současný ráj potápěčů a milovníků podmořského života. Na ostrově je i možnost potápění, a to jak zkušebního ponoru, tak i potápění pro držitele potřebných certifikátů. Po příjezdu volný program na pláži, kde můžete prozkoumat městečko, nebo možnost šnorchlovat přímo z pláže.

Den 10:Ko Tao – výlet za šnorchlováním. Po snídani odjezd moderní soukromou lodí a návštěva podmořského světa v jednom z nejzajímavějších míst světa. Oběd je zajištěn v rámci výletu, návrat v podvečer.

Den 11:Ko Tao – Hua Hin Přejezd z Ko Tao do Hua Hin, královského letního sídla, města, kam Thajci z Bangkoku jezdí na dovolenou. Najdete zde tradiční kulturní město s prvky moderního životního stylu. Krásné pláže jsou zde upřednostňovány k sportům jako windsurf a kitesurf, ale také ke klidné relaxaci a koupání. Příjezd do města v podvečer a hned následuje pěší výlet a návštěva „Monkey Temple“ ("Opičí chrám") – tradičního buddhistického místa.

Den 12:Hua Hin, Kaeng Krachan National Park Po snídani celodenní výlet. Návštěva jednoho z nejzajímavějších národních parků Thajska – Kaeng Krachan National Park. V národním parku žijí i divocí sloni, thajský medvěd, indo-čínský tygr, leopard a mnoho dalších. Výlet je formou safari – projížďka jeepem, včetně oběda. Projížďka lodí po jezeře, návštěva železniční stanice Hua Hin a prohlídka celého města. Návrat do hotelu autobusem nebo samostatně, s možností nákupů a poznání večerního města.

Den 13:Hua Hin – Bangkok Po snídani odjezd, dopoledne příjezd do Bangkoku, okružní jízda Bangkokem s místním průvodcem k večeru ubytování v hotelu, večer volno na samostatnou procházku a nákupy. Česky mluvící průvodce bude k dispozici.

Den 14:Bangkok Celodenní okružní jízda hlavním městem Thajska se zastávkami v jeho nejzajímavějších částech. Historická část města se starobylými chrámy zasazenými do pulzujícího moderního velkoměsta, tradiční tržiště s možností nákupů. Oběd a večeře jsou součástí programu. Po večeři transfer na letiště.

Den 15:Odlet z Bangkoku v ranních hodinách Odlet do Evropy – přílet do Prahy ve stejný den odpoledne.

Ostatní

Ubytování v hotelích kategorie 3-4*, na místech dle programu.
Minimální počet osob 10.Změna programu vyhrazena.
Od 11.8.2011 mohou čeští turisté cestovat do Thajska bez víza. Ke vstupu do země je nutné předložit platný cestovní doklad, jehož platnost je v době vstupu více než 6 měsíců, a prokázat finanční prostředky ve výši 10.000 THB na osobu nebo 20.000 THB na rodinu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat