Vyhledat zájezd

Velký okruh Thajskem

Thajsko, Kombinace destinací

Velký okruh Thajskem (hlavní fotografie)

6% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní, 20 dní, 21 dní, 25 dní, 26 dní, 27 dní, 28 dní, 32 dní
Doprava Letecká
Další názvy
55+ Thajsko - Velký Okruh Jižním Thajskem
Asijská velkoměsta na dlani
Bangkok a okolí + pláže Koh Changu
Bangkok a okolí + pláže na Pattaye
...
Cena za osobu od 19 900 Kč

Dostupných: 1 066 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory

Program

Den 1: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) přes některou z evropských nebo asijských metropolí do Bangkoku.
Den 2: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu (bez večeře), ubytování.
Den 3:  Po snídani okružní jízda více než osmimilionovým hlavním městem Thajska: chrám Wat Traimit v Čínské čtvrti s největším zlatým Buddhou na světě, chrám Wat Pho s gigantickým ležícím Buddhou, plavba lodí po řece Chao Phraya a kanály Thonburi – příležitost pozorovat místní rodiny žijící na vodě v dřevěných domcích na kůlech, dále chrám Wat Arun. Po obědě v restauraci návštěva rezidence siamských králů dynastie Chakri, postavené pro krále Rámu I., který vládl v letech 1782–1809. Vedle paláce se nachází Wat Phra Kéu – Chrám Smaragdového Buddhy, zřejmě nejznámější z královských chrámů se sochou Buddhy vyřezanou z jednoho kusu zeleného jaspisu, místo konání různých náboženských obřadů za účasti krále. Na závěr prohlídky Wat Benchamabophti (Mramorový chrám) nebo Wat Saket, v případě zájmu návštěva výstavní síně a prodejny největší místní klenotnické firmy. Návrat do hotelu, nocleh.
Den 4:  Po snídani odjezd na prohlídku historické Ayutthayi, bývalého hlavního města království Siam. Ayutthaya byla postavena v polovině 14. století a svými výstavnými chrámy a paláci se mohla měřit s velkými evropskými městy té doby. Svědkem tehdejšího významu města jsou ruiny méně i více zachovalých chrámů. Obzvláště krásná je působivá socha Viharn Phra Mongkol Bobitr a majestátní rozvaliny chrámů Wat Phra Si Sanpeth, Wat Phra Mahathat a Wat Yai Chaimongkol. Po obědě prohlídka královského letního sídla v Bang Pa In. Návrat do Bangkoku, možnost odjezdu taxíky do zábavní čtvrti Pat Phong, procházka centrem nočního života a návrat opět taxíky do hotelu, nocleh.
Den 5: Po časné snídani odjezd k plovoucímu trhu Damnoen Saduak v provincii Ratchaburi, cestou zastávky k fotografování salin v provincii Samut Sakhon a návštěva pestrobarevného tržiště na železničních kolejích v Maeklongu, po kterých mezi stánky projíždí vlak. Projíždka lodí po kanálech mezi ovocnými plantážemi a dřevěnými domky, návštěva proslulého plovoucího trhu, kde obchodníci nabízejí své zboží přímo z malých loděk a člunů. Odpoledne návrat do Bangkoku, možnost zastávky v Čínské čtvrti, nocleh.
Den 6: Po snídani odjezd soukromým autobusem do přístavu Laem Ngob v provincii Trat. Cesta dlouhá zhruba 350 km vede po pěkné dálnici krajem rýžových polí, ananasových, kaučukových a ovocných plantáží. Odtud trajektem na ostrov Ko Chang, odpoledne ubytování v hotelu u pláže.
Den 12: Celodenní volno, koupání, možnost výletů. Doporučujeme zejména výlet rychlým člunem po okolních ostrovech.
Den 13: Kolem poledne odjezd z hotelu, transfer na letiště v Bangkoku, v nočních hodinách odlet do Evropy.
Den 14: Přílet do Prahy nebo Vídně (bude upřesněno).

Popis

S koupáním na ostrově Ko Chang.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat