Vyhledat zájezd

Hotel Krabi Resort

Thajsko, Krabi

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Pokoje Krabi Resort
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Poloha

Hotel je umístěn v Pharanang Bay, na krásné zlaté pláži pouze 30 minut od města Krabi. Ústředním zájmem mnoha turistů jsou bílé písčité pláže, skalní formace, ostrůvky a korálové útesy, vápencové jeskyně, které nejsou ještě objeveny. Přibližně 30 minut od hotelu se nachází ostrov Poda.

Popis

Restaurace, bazén, bary.

Sport a zábava

Šnorchlování s ochočenými rybami, které přijmou potravu a plavou s Vámi, opalování u baru, kde si můžete vychutnat ledové pivo nebo tequilu při západu slunce nebo před večeří.

Stravování

Snídaně.

Ubytování

V hotelu se nachází 45 luxusních bungalovů s pohledem na moře nebo hory. 10 standardních pokojů s výhledem na zahrady. 40 luxusních hotelových pokojů obsahujících klimatizaci, luxusní koupelnu, telefon, video, hudba, soukromé balkóny nebo terasy, sprchu (standardní pokoje), satelit, minibar, toalety, horkou a studenou vodu.

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Krabi a přelet do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s leteckou společností China Airlines. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Krabi a přelet do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Krabi nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat