Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Krabi Resort

Thajsko, Krabi

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Krabi Resort [chybi obr]
Krabi Resort
Počasí
28 °C - Bouřka
28 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Hotel je umístěn v Pharanang Bay, na krásné zlaté pláži pouze 30 minut od města Krabi. Ústředním zájmem mnoha turistů jsou bílé písčité pláže, skalní formace, ostrůvky a korálové útesy, vápencové jeskyně, které nejsou ještě objeveny. Přibližně 30 minut od hotelu se nachází ostrov Poda.

Popis

Restaurace, bazén, bary.

Sport a zábava

Šnorchlování s ochočenými rybami, které přijmou potravu a plavou s Vámi, opalování u baru, kde si můžete vychutnat ledové pivo nebo tequilu při západu slunce nebo před večeří.

Stravování

Snídaně.

Ubytování

V hotelu se nachází 45 luxusních bungalovů s pohledem na moře nebo hory. 10 standardních pokojů s výhledem na zahrady. 40 luxusních hotelových pokojů obsahujících klimatizaci, luxusní koupelnu, telefon, video, hudba, soukromé balkóny nebo terasy, sprchu (standardní pokoje), satelit, minibar, toalety, horkou a studenou vodu.

Program

Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společnosti Royal Jordanian. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na KRABI a cesta letadlem do Bangkoku. Den 13 : BANGKOK - VÍDEŇ Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společnosti Royal Jordanian. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na KRABI a cesta letadlem do Bangkoku. Den 15 : BANGKOK - VÍDEŇ Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společnosti Royal Jordanian. Občerstvení během letu. Den 2 : Krabi Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Krabi a cesta letadlem do Bangkoku. Den 10 : BANGKOK - VÍDEŇ Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Krabi a přelet do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s leteckou společností China Airlines. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Krabi a přelet do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s leteckou společností China Airlines. Občerstvení během letu. Den 2 : KRABI Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KRABI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KRABI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Krabi a přelet do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Krabi nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat