Vyhledat zájezd

Hotel Loma Resort And Spa

Thajsko, Pattaya

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Loma
Hotel Loma Resort & Spa
Hotel Loma Resort a Spa
Komplex Loma Resort & Spa
...
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 18 490 Kč

Dostupných: 1 390 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet na Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

Recepce, coffee shop otevřený 24 hodin, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bar, bazén s barem, dětský bazén. Písčitá.

Poloha

Tento příjemný se nachází v severní části letoviska Pattaya cca 500 metrů od jedné z nejčistějších pláží a cca 10 minut jízdy místní dopravou do centra města. Hotel je posazen do krásné tropické zahrady s bazénem.

Sport a zábava

V okolí hotelu jsou restaurace, thajské masáže, diskotéky, vodní sporty na pláži.

Ubytování

120 pokojů na dvou poschodích s vlastním balkónem a výhledem na bazén nebo tropickou zahradu jsou vybaveny klimatizací, minibarem, televizí, vlastní soc. zařízením.

Stravování

Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat