Vyhledat zájezd

Long Beach Garden a Spa

Thajsko, Pattaya

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Long Beach Garden & Spa
Long Beach Garden Hotel
Počasí
32 °C - Oblačno

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel sa nachází na pláži Wongamat Beach, v tichém prostředí v části Naklua. Stavba tohoto luxusního hotelu byla dokončena v roce 2004 a patří mezi nejkvalitnější hotely v přímořském městě Pattaya.

Popis

recepce, hlanní restaurace, vynikající zahradní restaurací, zahradním bazénem s vodopády, thajskými masážemi, aromaterapií, salony a obchůdky je tím nejlepším místem pro náročnější klientelu. písčitá.

Sport a zábava

vodní sporty, fitness centrum, sauna

Ubytování

594 pokojů pro hosty, zařízených ve stylu Bali, Thai a Colonial, umístěných na 16 podlažích, nabízí svým návštěvníkům maximální komfort. Všechny pokoje mají balkon a výhled na moře.

Stravování

snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet na Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Pattaya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat