Vyhledat zájezd

Long Beach Garden a Spa

Thajsko, Pattaya

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Long Beach Garden
Hotelový komplex Long Beach Garden & Spa
Long Beach Garden Hotel
Počasí
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 32 290 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel sa nachází na pláži Wongamat Beach, v tichém prostředí v části Naklua. Stavba tohoto luxusního hotelu byla dokončena v roce 2004 a patří mezi nejkvalitnější hotely v přímořském městě Pattaya.

Popis

recepce, hlanní restaurace, vynikající zahradní restaurací, zahradním bazénem s vodopády, thajskými masážemi, aromaterapií, salony a obchůdky je tím nejlepším místem pro náročnější klientelu. písčitá.

Sport a zábava

vodní sporty, fitness centrum, sauna

Ubytování

594 pokojů pro hosty, zařízených ve stylu Bali, Thai a Colonial, umístěných na 16 podlažích, nabízí svým návštěvníkům maximální komfort. Všechny pokoje mají balkon a výhled na moře.

Stravování

snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet na Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat