Vyhledat zájezd

Nova Platinum hotel

Thajsko, Pattaya

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Nova Platinum Hotel
Nova Platinum Hotel
Silvestr v Thajsku - Hotel Nova Platinum by Amari
Vánoce a Silvestr v Thajsku - Hotel Nova Platinum by Amari
Počasí
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 25 102 Kč

Dostupných: 201 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

V hotelu naleznete restauraci, bar, venkovní bazén, business centrum, prádelnu, sušárnu, směnárnu, parkoviště a je možné zajistit hlídání dětí.

Sport a zábava

Díky své poloze nedaleko moře hotel láká milovníky vodních sportů a dále je možné zúčastnit se zajímavých výletů odhalující krásy Thajska.

Ubytování

Hotel nabízí 78 moderních pokojů s vlastním sociálním zařízením. Klimatizované pokoje jsou vybaveny televizí s DVD přehrávačem, telefónem, wi-fi připojením, sejfem, varnou konvicí, minibarem, vysoušečem vlasů a na požádání si můžete vypůjčit žehličku a žehlicí prkno.

Poloha

Hotel je situován v jižní části města Pattaya, nedaleko obchodních a zábavních center. Pattaya je rušné navštěvované město, vzdálené cca 140km od Bangkoku.

Stravování

snídaně

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračování do Pattaya, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat