Vyhledat zájezd

Pattaya Marriott

Thajsko, Pattaya

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 33 890 Kč

Dostupných: 10 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Sport a zábava

posilovna, tenis, výlety, noční život v Pattaya, golfová hřiště jsou vzdálena cca 20 minut jízdy

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, fén, Televize, DVD, minibar, varná konvice, trezor, balkon nebo terasa, vysokorychlostní internet.

Stravování

snídaně formou bufetu

Poloha

jeden z nejkvalitnější hotelů se nachází v centru Pattaya, Pattaya Marriot obklopuje krásná tropická zahrada, v okolí hotelu naleznete bezpočet restaurací, nočních podniků a obchůdků. Transfer z letiště trvá cca 2 hodiny jízdy.

Popis

recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, bazén, sauna, lázně, masáže, směnárna, obchůdky, business centrum, konferenční místnosti, písčitá od hotelu oddělená cestou.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet na Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat