Vyhledat zájezd

Royal Cliff Beach Hotel

Thajsko, Pattaya

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Royal Cliff Beach Resort
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 28 005 Kč

Dostupných: 1 024 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Program

Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společností Royal Jordanian . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK - PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračováni cestě na Pattayu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společností Royal Jordanian . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračováni cestě na Pattayu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společností Royal Jordanian . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračováni cestě na Pattayu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK - PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračováni cestě na Pattayu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračováni cestě na Pattayu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- PATTAYA Přílet do Bangkoku, pokračováni cestě na Pattayu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PATTAYA Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : PATTAYA – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Luxusní hotel je součástí Cliff Royal hotels Group. Jedná se vlastně celkem o 4 nádherné hotely, které všechny nabízí excelentní 5* servis. Celý areál se rozprostírá na 2 soukromých plážích mezi oblastí Pattaya a Jomtien. Cesta z mezinárodního letiště v Bangkoku trvá přibližně 70 min. Royal Cliff Beach hotel, který prošel v roce 2011 rozsáhlou rekonstrukcí, se nachází v samém srdci resortu. Svojí polohou je vhodný pro aktivní odpočinek a milovníky nočního života, čímž je Pattaya celosvětově proslulá.

Popis

Hosté zde můžou relaxovat v několika restauracích a barech, využívat služeb recepce, salón krásy, pekárnu, obchody se suvenýry či dětské hřiště. Pro své služby byl několikrát oceněn odbornou i laickou veřejností. K dispozici je také business centrum, vybavené nejnovějšími iMac, jenž ocení především hosté, kteří musí držet krok s jejich prací nebo jen chtějí být ve spojení s přáteli.

Sport a zábava

Venkovní bazén, fitness, lázeňské centrum vč. sauny, páry a jacuzzi. Vodní a plážové aktivity, výlety po okolí. Bohaté noční vyžití v hotelu i v rámci celé Pattayi. Celá oblast nabízí nepřeberné množství aktivit.

Ubytování

544 pokojů a apartmánů je rozloženo v 9ti podlažích se 7mi výtahy. Všechny jsou luxusně a vkusně zařízené. Základní typem ubytování je zde prostorný mini suite, jehož součástí je klimatizace, IPTV ( tzv. internetová televize ), LCD TV, minibar, trezor, rádio, fén, rychlovarná konvice pro přípravu kávy a čaje a balkón.

Stravování

Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat