Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilky Six Senses Yao Noi Resort

Thajsko, Pattaya, Ko Yao Noi

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Vilky Six Senses Yao Noi
Vilky Six Senses Yao Noi Resort
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 62 990 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Popis

Hotel poskytuje bezplatné připojení k wi-fi dostupné po celém hotelovém resortu na rozdíl od parkování, které v hotelu bohužel není možné. Dále hotel nabízí širokou škálu služeb, mezi které patří např. pokojová služba, kyvadlová doprava nebo transfer z letiště za příplatek. Nachází se zde např. recepce fungující 24 hodin denně, směnárna, turistické informace, lobby či např. bankomat.

Sport a zábava

Hotel uspokojí všechny milovníky vody a plavání, jelikož nabízí relaxační bazének, bazén s výhledem, ale i klasický venkovní bazén. Hosté se mohou také těšit na lokální fitness centrum, wellness procedury, masáže či saunu. Relaxaci u bazénu lze proložit nákupy, pronájmem kol, cyklistikou, tenisem nebo vodními sporty jako je potápění či šnorchlováni.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v prostorných vilkách, které poskytují výhled na záliv Phang Nga. Vily se dělí do několika kategorií, které se liší svou charakteristikou. Jsou zde vily s bazénem u pláže, vily s 2 ložnicemi a bazénem u oceánu, vila Hideaway s jednou ložnicí a bazénem, vila ocean Deluxe s bazénem nebo např., vila Ocean panorama s bazénem. Krásné a luxusní ubytování nabízí dech beroucí venkovní terasu u bazénu, kde je možné posedět na pohodlných lehátkách. Ubytování však zahrnuje také obývák s plochou TV obrazovkou a internetem zdarma. Je zde také koupelna a venkovní sprcha.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy . Občerstvení během letu. Den 2 : KOH YAO NOI Přílet do Bangkoku, pokračování cesty na Pattayu. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH YAO NOI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH YAO NOI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Den 15 : BANGKOK - PRAHA Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Six Senses Yao Noi resort je obklopen nedotčenou nádhernou přírodou, proto je ideálním místem na dovolenou všeho druhu. Resort se nachází pouze 35 km od mezinárodního letiště v Phuketu a 39,4 km daleko od letiště v Krabi. I když se může zdát resort izolovaný, zajímavé turistické atrakce, mezi které patří např. Dragon Crest Mountain, jsou vzdálené méně než 20 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat