Vyhledat zájezd

Sunshine Hotel & Residences

Thajsko, Pattaya, Soi 8

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sunshine Garden Resort
Počasí
28 °C - Bouřka
28 °C - Bouřka
Cena za osobu od 20 590 Kč

Dostupných: 1 459 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Sunshine hotel &residences se vyznačuje výbornou polohou v centru Pattayi v oblasti Soi 8 a také příjemným personálem a službami odpovídajícími jeho kategorii. Hotel sám o sobě působí klidně a relaxačně, ovšem hned za jeho dveřmi naleznete tepající centrum letoviska Pattaya. Příjemnou procházkou se snadno dostanete na hlavní veřejnou pláž. Hotel lze doporučit jak klientům vyhledávajícím zábavu a noční život, tak rodinám s dětmi.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén a klimatizace. Hotel se nachází cca 500 m od pláže.

Sport a zábava

V těsném okolí hotelu najdete široké možnosti zábavy a nakupování. Využít také můžete nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z nabízených fakultativních výletů.

Ubytování

V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování, je zde celkem 188 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, individuálně ovladatelná klimatizace, kabelová TV, minibar a telefon s přímou volbou.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet na Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat