Vyhledat zájezd

Hotel Arayaburi Resort

Thajsko, Phi Phi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Arayaburi Resort
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 26 590 Kč

Dostupných: 877 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, příjezd na ostrov Phi Phi, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, příjezd na ostrov Phuket, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Tento hotel se nachází na bílé pláži, na malém ostrově, který lze celý prozkoumat pěší chůzi. Na tomto ostrově se natáčel film „Pláž“. Hotel poskytuje perfektní místo pro rodinnou dovolenou v přírodě.

Popis

Hotel je vybaven plážovou restauraci, plážovým barem, bazénem, bazénovým barem, vířivkou jacuzzi. Hosté mohou využít Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných místnostech. Hosté si mohou vypůjčit mořskou kánoj a tradiční thajské masáže.

Sport a zábava

Potápění, šnorchlování, plavání, opalování, relax.

Ubytování

Apartmány jsou vybaveny klimatizací, sprchou, minibarem, trezorem, itinerářem pro přípravu čaje a kávu, TV s DVD přehrávačem, telefonem, posteli typu king-size a nebo 2 postelemi, prostorným balkónem, který je obklopen přírodními zahradami a vzrostlými stromy. Hosté mohou využít donášky jídla na pokoj.

Stravování

Zde si můžete vychutnat thajskou, mezinárodní a místní kuchyni, americké snídaně a čerstvé mořské plody na večeři a nechybí ani skvělé víno. Snídaně jsou formou bufetu. Můžete si také vychutnat romantickou večeři při svíčkách na pláži.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat