Vyhledat zájezd

Hotel Bay View Resort

Thajsko, Phi Phi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Bay View Resort
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 27 281 Kč

Dostupných: 662 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Ubytování

Díky vyvýšené poloze hotelu si lze užívat krásný výhled na zátoku Tonsai. Ubytování je poskytováno ve 3 typech vil (Grand Deluxe Villas, Deluxe Villas a Superior Villas) s rozdílnou polohou a interiérem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, TV/SAT, minibarem, trezorem, balkónem, kávovarem a sadou na přípravu čaje.

Stravování

Snídaně.

Popis

Součástí resortu je recepce, restaurace a bar na pláži, služba praní, služba lékaře na telefonu, pokojová služba, turistické informace a zdarma WiFi připojení v lobby, restauraci a baru. Hotel zajišťuje lodní kyvadlovou dopravu do přístavu a městečka.

Sport a zábava

Bazén s jacuzzi a tradiční thajské masáže.

Poloha

Hotel střední kategorie se nachází na místě obklopeném dech beroucí scenérií a překrásným podvodním světem. Pouhých 10 minut chůze se nachází centrum městečka s hotely, obchody a restauracemi.

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANKONG – PHI PHI Přílet do Bangkoku, pokračování na Phuket. Transfer do hotelu na Phuketu. Ubytování a nocleh. Den 3 : PHI PHI Ráno transfer z hotelu na Phuketu do přístavu a odplutí na Phi Phi. Ubytování v hotelu. Den 4 : PHI PHI Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PHUKET – BANGKOK - PRAHA Transfer z hotelu a pak dále na letiště Phuket. Let z Phuketu do Bangkoku a následný odlet do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK - PHUKET Přílet do Bangkoku, pokračování cesty letem na Phuket. Ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET - PHI PHI Snídaně. Transfer do přístavu. Pokračování cesty na ostrov Phi Phi. Transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : PHI PHI – PHUKET - BANGKOK Transfer z hotelu do přístavu a cesta dále na letiště Phuket. Následný let do Bangkoku. Den 13 : BANGKOK - PRAHA Odlet do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK - PHUKET Přílet do Bangkoku, pokračování cesty letem na Phuket. Ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET - PHI PHI Snídaně. Transfer do přístavu. Pokračování cesty na ostrov Phi Phi. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : PHI PHI – PHUKET - BANGKOK Transfer z hotelu do přístavu a pak dále na letiště Phuket. Následný let do Bangkoku. Den 15 : BANGKOK – PRAHA Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat