Vyhledat zájezd

Hotelový resort Phi Phi Island Cabana

Thajsko, Phi Phi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Cabana Hotel
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 31 149 Kč

Dostupných: 499 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Poloha

Hotelový resort skládající se z několika třípodlažních bloků je situován v tropické zahradě mezi dvěma zálivy a s bělostnými písečnými plážemi. Zrekonstruovaný hotel nabízí příjemnou atmosféru v pěkném prostředí.

Popis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace podávající snídaně, obědy a večeře, bar, snack bar u bazénu, připojení k internetu (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma). Stravování: Snídaně formou švédských stolů.

Sport a zábava

Sportovní aktivity a zábava zdarma: - fitness Sportovní aktivity a zábava za poplatek: - tenisový kurt - kulečník - potápění – masáže. Písčitá pláž se slunečníky před hotelem.

Stravování

Snídaně.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, individuálně řízená klimatizace, telefon, televizor se satelitním příjmem, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC), balkon nebo terasa.

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANKONG – PHI PHI Přílet do Bangkoku, pokračování na Phuket. Transfer do hotelu na Phuketu. Ubytování a nocleh. Den 3 : PHI PHI Ráno transfer z hotelu na Phuketu do přístavu a odplutí na Phi Phi. Ubytování v hotelu. Den 4 : PHI PHI Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PHUKET – BANGKOK-PRAHA Transfer z hotelu a pak dále na letiště Phuket. Let z Phuketu do Bangkoku a následný odlet do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK-PHUKET Přílet do Bangkoku, pokračování cesty letem na Phuket. Ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET-PHI PHI Snídaně. Transfer do přístavu. Pokračování cesty na ostrov Phi Phi. Transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : PHI PHI – PHUKET - BANGKOK Transfer z hotelu do přístavu a cesta dále na letiště Phuket. Následný let do Bangkoku. Den 13 : BANGKOK - PRAHA Odlet do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK-PHUKET Přílet do Bangkoku, pokračování cesty letem na Phuket. Ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET - PHI PHI Snídaně. Transfer do přístavu. Pokračování cesty na ostrov Phi Phi. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : PHI PHI – PHUKET - BANGKOK Transfer z hotelu do přístavu a pak dále na letiště Phuket. Následný let do Bangkoku. Den 15 : BANGKOK – PRAHA Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu.Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat