Vyhledat zájezd

Hotel Baan Krating Phuket

Thajsko, Phuket

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 26 190 Kč

Dostupných: 930 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Popis

K vybavení resortu patří 65 vilek umístěných na úbočí kopce, venkovní bazén s bazénkem pro děti, internetová kavárna, restaurace nabízející speciality tradiční thajské i mezinárodní kuchyně. Písečná pláž se nachází vedle hotelu.

Ubytování

Resort nabízí ubytování v 65 vilkách zařízených v tradičním stylu, k vybavení každé z vilek patří vlastní sociální zařízení se sprchou, privátní terasa s výhledem do zahrad nebo na hory, satelitní televize, telefon, klimatizace, příslušenství pro přípravu kávy či čaje, lednice a minibar, trezor, vysoušeč vlasů.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Resort Baan Krating se může pochlubit klidnou, odloučenou polohou na jižním pobřeží Phuketu, jen 15 minut chůze od pláže Nai Harn a 15 min jízdy od centra Phuketu. Resort nabízí svým hostům perfektní exotickou dovolenou s možností šnorchlování a potápění.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat