Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bangtao Beach Resort

Thajsko, Phuket, Bang Tao Beach

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sunwing Bangtao Resort
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 54 890 Kč

Dostupných: 88 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Bangtao Beach Resort ****, Phuket: Elegantní a pohodlný resort leží na poklidné pláži Bang Tao v háji casuarin. 235 pokojů jsou vkusně zařízeny v místním přímořském stylu. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s částečným výhledem na moře. Na vyžádání a za příplatek jsou možné rodinné pokoje, junior suity a bungalovy.
Holiday Inn Resort ****, Phi Phi: Bungalovy luxusního a osvědčeného hotelového řetězce Holiday Inn jsou rozesety do bujné tropické zahrady, která je lemována bělostnou písečnou pláží a omývána křišťálově průzračným mořem. Přístup do hotelu je pouze lodí s výstupem na pláž, což Vám zaručuje naprosté soukromí a klidnou dovolenou. Za nočním životem se lze vydat hotelovou lodí za příplatek, která Vás zaveze do zátoky Tonsay Bay. V základní nabídce jsou bungalovy v zahradě. Ubytování v bungalovech přímo na pláži nebo nových prostornějších bungalovech Coral Studio je na vyžádání a za příplatek. Celkový počet bungalovů je 126. Transfer z Phuketu si můžete urychlit transferem rychlolodí, jehož cenu Vám vyžádáme dle počtu osob.
Cha-da Beach Resort & Spa ****+, Ko Lanta: Velmi příjemný hotelový areál leží přímo u pláže Klong Dao. Je tvořen stylovými moderními pavilóny, jež jsou situovány kolem bazénu a v tropické zahradě. Hotel má 196 pokojů, základní kategorií ubytování je silver grand suite. Za příplatek možno ubytování v pokojích vyšší kategorie: gold a platinum grand suite a blíže k pláži: emerald suite a diamond suite.

Popis

Bangtao Beach Resort ****, Phuket: 2 restaurace, 2 bary, internet, obchůdek, konferenční místnost, čistírna, pokojový servis, baby sitting, směnárna, půjčovna aut a motocyklů, transfer do letoviska Patong. Wi-fi zdarma na recepci hotelu.Písečná, s velmi pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem.
Holiday Inn Resort ****, Phi Phi: 2 restaurace, 2 bary se servisem až k bazénu či na pláž, možnost pikniku nebo soukromé večeře v zahradě nebo na pláži, pokojový servis, lékař na telefonu 24 hodin denně, obchod se suvenýry, dětský klub, babysitting, směnárna, internetový koutek, večerní představení thajských tanců, možnost exotické svatby.Písečná, přímo před hotelem.
Cha-da Beach Resort & Spa ****+, Ko Lanta: 2 restaurace, 2 bary, kavárna, obchůdek, byznys centrum, internet, dětský klub.

Sport a zábava

Bangtao Beach Resort ****, Phuket: 2 bazény, dětské brouzdaliště, posilovna, stolní tennis, thajská masérna a relaxační lázně. Na pláži je možnost vodních sportů.
Holiday Inn Resort ****, Phi Phi: Bazény, dětský bazén, 2 vířivky, wellness centrum, potápěčské centrum, vodní sporty (šnorchlování, kajaky, windsurfing), hřiště na plážový volejbal a fotbal, badminton, kurzy vaření thajské kuchyně, kurzy koktejlů, rybaření, malé fitness centrum, lodní výlety.
Cha-da Beach Resort & Spa ****+, Ko Lanta: 2 bazény, vířivka, fitness centrum, relaxační lázně, možnost thajských masáží a vodních sportů na pláži.

Ubytování

Bangtao Beach Resort ****, Phuket: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, LCD TV, lednická s minibarem na vyžádání na recepci, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů, trezor, balkón či terasa, ve většině pokojů datová přípojka.Na pokoji max. 2 os. a 2 děti na 2 přistýlkách.
Holiday Inn Resort ****, Phi Phi: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, lednička s minibarem, rychlovarná konvice, telefon, trezor, žehlička, žehlící prkno, plážové pantofle, plážová taška, balkón nebo terasa.
Cha-da Beach Resort & Spa ****+, Ko Lanta: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV, minibar, varná konvice, terasa či balkón, s výhledem do zahrady.

Stravování

Bangtao Beach Resort ****, Phuket: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.
Holiday Inn Resort ****, Phi Phi: Snídaně, možnost stravování a la carte.
Cha-da Beach Resort & Spa ****+, Ko Lanta: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích.

Program

Den 21 - : BANGKOK: Přílet do Bangkoku, v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: BANGKOK: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

Den 4: BANGKOK – PHUKET – PHI PHI: Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku, odlet na Phuket, lodní přejezd na Phi Phi. Ubytování.

Den 5: PHUKET: Snídaně. Volný program.

Den 8: PHUKET – PHI PHI: Snídaně. Transfer lodí na ostrov Phi Phi. Ubytování.

Den 9: PHI PHI: Snídaně. Volný program.

Den 12: PHI PHI – LANTA/KRABI: Snídaně. Transfer lodí do Krabi nebo na ostrov Ko Lanta. Ubytování. Volný program.

Den 13: LANTA/KRABI: Snídaně. Volný den na koupání, opalování.

Den 16: LANTA/KRABI - BANGKOK - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Krabi, odlet do Bangkoku a následně do Prahy.

Den 17: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Phi Phi

Den 17: PŮLDENNÍ VÝLET NA PHI PHI LEH SE ZÁPADEM SLUNCE Odpoledne se nalodíte na rybářskou loď, která Vás odveze k ostrovu Phi Phi Leh. Podíváte se do Vikingské jeskyně a dále se zastavíte na šnorchlování a koupání v průzračné vodě kolem ostrova. Po doplutí na ostrov projdete skalisky na pláž Maya Bay, která je známá pro natáčení filmu Pláž s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. A na závěr Vás čeká pohled na nezapomenutelný západ slunce. Orientační cena: 800 THB

Den 17: ŠNORCHLOVÁNÍ SE ŽRALOKY Neopakovatelný zážitek během šnorchlování na Shark Point nedaleko Phi Phi, kam Vás časně ráno odveze loď a můžete pozorovat útesové žraloky na místě jejich nočního odpočinku. Výlet začíná v brzkých ranních hodinách a trvá zhruba 3 – 4 hodiny. Orientační cena: 900 THB

Den 17: PŮLDENNÍ VÝLET NA MAYA BAY Ranní odjezd rychlolodí na protější ostrov Phi Phi Leh, kde Vás čeká koupání a šnorchlování v nádherné zátoce Maya Bay. Pláž byla proslavena natáčením filmu Pláž s Leonardem Di Capriem v hlavní roli. Orientační cena: 1.400 THB

Den 17: CELODENNÍ VÝLET KOLEM KO PHI PHI Celodenní výlet rychlolodí kolem ostrovů Phi Phi. Uvidíte to nejlepší z okolních pláží, korálových útesů a malebných ostrůvků. Výlet zahrnuje Phi Phi Leh, Vikingskou jeskyni, Maya Bay, Bamboo Island a Mosquito Island. Orientační cena: 1.800 THB

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat