Vyhledat zájezd

Hotel Banyan Tree Phuket

Thajsko, Phuket

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 60 290 Kč

Dostupných: 1 275 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Resort Banyan Tree Phuket je situován v zálivu Bang Tao, na severozápadním pobřeží Phuketu. Resort je vzdálen cca 20 min jízdy autem od mezinárodního letiště Phuket, přibližně 30 minut od pláže Patong a cca 40 minut od centra města Phuket.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Popis

K vybavení resortu patří recepce se vstupní halou a barem, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, posilovna, 18 – jamkové golfové hřiště, venkovní bazén s barem, tenisové kurty, knihovna, lázně s nabídkou masáží. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, golfové hřiště, venkovní bazén, tenisové kurty, lázně, kurzy jógy, tai – chi, posilovna.

Ubytování

K vybavení každé z vilek patří vlastní sociální zařízení, venkovní koupel, minibar, WIFI, LCD TV, video/audio systém, trezor, vysoušeč vlasů, telefon.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat