Vyhledat zájezd

Hotel Duangjitt Resort

Thajsko, Phuket

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Duangjitt Resort & Spa
Počasí
30 °C - Bouřka
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 19 990 Kč

Dostupných: 1 974 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Duangjitt Resort je situován v oblasti Patong na západním pobřeží ostrova Phuket, jen 200 metrů od známé, stejnojmenné pláže. V okolí hotelu se nachází bezpočet restaurací, barů, klubů a obchůdků.

Popis

K vybavení resortu patří recepce, 3 venkovní bazény, konferenční sál s vybavením, směnárna, pokoj pro tělesně postižené, 2 restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, internet, lázně, dětský klub a posilovna. Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od resortu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, 3 venkovní bazény, posilovna, dětský klub.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou, klimatizace, LCD SatTv, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, příslušenství pro přípravu kávy či čaje, minibar. WIFI.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat