Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Orchidacea

Thajsko, Phuket

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Orchidacea
Počasí
28 °C - Bouřka
Cena za osobu od 25 190 Kč

Dostupných: 4 240 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Recepce, směnárna, 2 restaurace, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, vířivka, masáže. Písečná pláž je vzdálená cca 250 metrů od hotelu, vztup na pláž je po schůdcích.

Poloha

Hotelový komplex Orchidacea se skládá z několika budov, ležících na kopečku nad pláží Kata Beach. Obchůdky jsou vzdálené cca 80 metrů od hotelu. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 45 km od hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy, vodní sporty na pláži, zábava v okolí hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV se satelitem, telefon, minibar, varná konvice, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky. Nadstandardní pojoje na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze - servírované večeře.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat