Vyhledat zájezd

Hotel Outrigger Laguna Phuket Resort And Villas

Thajsko, Phuket

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Outrigger Laguna Phuket Beach Resort
Outrigger Laguna Phuket Resort And Villas
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 33 990 Kč

Dostupných: 2 810 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Poloha

Outrigger Laguna Phuket Resort And Villa je situován na západním pobřeží ostrova Phuket, cca 20 minut od mezinárodního letiště a 10 minut od pláže v zálivu Bang Tao, doprava na pláž je zajištěna.

Popis

K vybavení resortu patří recepce, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, venkovní bazén, plážový klub. Písečná pláž je vzdálená cca 10 minut jízdy autem.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, jóga, tai chi, pilates. Lázně v nedalekém resortu.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou, klimatizace, telefon, LCD kabelová TV, WIFI, vysoušeč vlasů, trezor.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat