Vyhledat zájezd

Outrigger Laguna Phuket Resort And Villas

Thajsko, Phuket

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Outrigger Laguna Phuket Beach Resort
Hotel Outrigger Laguna Phuket Resort And Villas
Cena za osobu od 33 990 Kč

Dostupných: 1 789 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, jóga, tai chi, pilates. Lázně v nedalekém resortu.

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou, klimatizace, telefon, LCD kabelová TV, WIFI, vysoušeč vlasů, trezor.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Outrigger Laguna Phuket Resort And Villa je situován na západním pobřeží ostrova Phuket, cca 20 minut od mezinárodního letiště a 10 minut od pláže v zálivu Bang Tao, doprava na pláž je zajištěna.

Popis

K vybavení resortu patří recepce, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, venkovní bazén, plážový klub. Písečná pláž je vzdálená cca 10 minut jízdy autem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat