Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Patong Lodge

Thajsko, Phuket

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy

Popis

K vybavení resortu patří recepce se vstupní halou, restaurace s výhledem na moře, nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, venkovní bazén s barem, meeting room, výtah, možnost zapůjčení auta, WIFI, parking, masáže. Písečná pláž je vzdálena jen pár minut od resortu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, možnost zapůjčení auta.

Ubytování

Resort nabízí ubytování ve 130 pokojích v kategoriích Superior, Standard a Deluxe, k vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou a vanou, balkón, SatTv, minibar, trezor, telefon, WIFI, vysoušeč vlasů.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket. 2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel Patong Lodge je ideálně situován na kopci mezi plážemi Patong a Kalim s výhledem na Andamanské moře. Pláž je vzdálená jen pár minut chůze od hotelu, centrum živého Patongu je vzdáleno cca 5 minut jízdy autem. Resort je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou, plnou relaxace.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Phuket nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat