Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Phuket Ocean Resort

Thajsko, Phuket, Karon

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Best Western Phuket Ocean Resort
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 49 390 Kč

Dostupných: 93 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Velmi příjemný a oblíbený hotel je položen v bujné zeleni tropické zahrady na svahu, zhruba 3 minuty chůze od pláže Karon. Mezi hotelem a mořem se rozkládá mořská laguna. Nedaleko hotelu je malé centrum s obchůdky, restauranty a bary. Velmi příjemný a oblíbený hotel je položen v bujné zeleni tropické zahrady na svahu, zhruba 3 minuty chůze od pláže Karon. Mezi hotelem a mořem se rozkládá mořská laguna. Nedaleko hotelu je malé centrum s obchůdky, restauranty a bary.

Popis

Restaurace s bohatým výběrem specialit thajské a čínské kuchyně, bar u bazénu, výtah, půjčovna vozidel, internetová kavárna, pokojový servis, čistírna, obchod, směnárna. Wi-fi zdarma ve všech veřejných prostorách hotelu. Písečná, zhruba 200 metrů od hotelu a je oddělena nábřežní komunikací a lagunou. Let s přestupem. Restaurace s bohatým výběrem specialit thajské a čínské kuchyně, bar u bazénu, výtah, půjčovna vozidel, internetová kavárna, pokojový servis, čistírna, obchod, směnárna. Wi-fi zdarma ve všech veřejných prostorách hotelu. Písečná, zhruba 200 metrů od hotelu a je oddělena nábřežní komunikací a lagunou.

Sport a zábava

3 bazény, dětské brouzdaliště, fitness centrum, herna, relaxační lázně s thajskou masérnou, dětský koutek. 3 bazény, dětské brouzdaliště, fitness centrum, herna, relaxační lázně s thajskou masérnou, dětský koutek.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem na vyžádání na recepci, TV, telefon, varná konvice, vysoušeč vlasů, trezor, připojení k internetu, balkón nebo terasa. Všechny pokoje jsou obráceny k západu ve směru na moře, výhled na západ slunce je odtud uchvacující. Klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem na vyžádání na recepci, TV, telefon, varná konvice, vysoušeč vlasů, trezor, připojení k internetu, balkón nebo terasa. Všechny pokoje jsou obráceny k západu ve směru na moře, výhled na západ slunce je odtud uchvacující.

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Káva z automatu pro všechny hotelové hosty v recepci zdarma. Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Káva z automatu pro všechny hotelové hosty v recepci zdarma.

Ostatní

- příznivá cena v této kategorii - přírodní prostředí s výhledy - blízko do střediska Patong.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat