Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rayaburi Island Resort

Thajsko, Phuket

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 65 990 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Rayaburi Island Resort ***+, Ko Racha: Restaurace, plážový bar, fitness centrum.Přímo na bílé písečné pláži nejdelší na ostrově.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Restaurace Makkasan, která je otevřena 24 hodin denně a nabízí thajskou i mezinárodní kuchyni, pekárna s nabídkou dortů a výborné kávy, bar, babysitting, trezory na recepci, čistírna, konferenční sály.

Sport a zábava

Rayaburi Island Resort ***+, Ko Racha: Možnost šnorchlování přímo před hotelem, potápění, kanoistika, rybaření, jízda na koni, masáže, možnost zapůjčení kol.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Venkovní bazén, fitness centrum, masáže.

Ubytování

Rayaburi Island Resort ***+, Ko Racha: Prostorné pokoje s vlastní terasou nebo balkónem, kde můžete nerušeně strávit chvíle zaslouženého odpočinku. Klimatizace, koupelna s vysoušečem vlasů, WC, minibar.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Nastavitelná klimatizace,koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon.Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s jednou přistýlkou za příplatek. 3 děti mohou být ubytované v pokoji s propojenými dveřmi.

Poloha

Rayaburi Island Resort ***+, Ko Racha: Resort v koloniálním stylu obklopený rozlehlou zahradou se vzrostlými kokosovými palmami, citlivě zasazený do okolní tropické přírody. Nabízí klidné útočiště daleko od ruchu města. V základní nabídce jsou pokoje garden superior room, za příplatek si můžete vyžádat pokoje s vlastním bazénem nebo přímo na břehu moře. Jedná se o velmi oblíbený resort s atmosférou plnou pohody. V blízkosti hotelu se nachází restaurace a bar.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Hotel Bangkok Palace má výhodnou polohu nejen pro ty, kteří rádi poznávají světové metropole, ale i pro ty, kteří rádi nakupují, protože v okolí hotelu se nachází 2 největší obchodní centra Thajska a nasávají atmosféru a noční život exotických míst. Hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan, která spojuje tuto čtvrť s dalšími částmi města a hlavním letištěm Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior, u kterých je na vyžádání možnost propojení dveřmi. Za příplatek zajistíme ubytování ve větších pokojích deluxe, junior suite či executive suite.

Program

Den 21 - : BANGKOK: Přílet do Bangkoku, v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: BANGKOK: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

Den 4: BANGKOK – KO RACHA: Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku, odlet na ostrov Phuket, transfer do přístavu a plavba na ostrov Ko Yao Yai/Ko Racha. Ubytování.

Den 5: KO RACHA: Snídaně. Volný program.

Den 16: PHUKET – BANGKOK – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště na Phuketu, odlet do Bangkoku a následně do Prahy.

Den 17: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Ko Racha Fakultativní výlety z ostrova jsou pořádány resorty, ve kterých trávíte svou dovolenou. Nabídka a ceny jsou uvedeny na recepcích hotelů. V nabídkách výletů jsou zejména lodní výlety a výlety za šnorchlováním a koupáním.

Stravování

Rayaburi Island Resort ***+, Ko Racha: Snídaně formou bufetu.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat