Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sala Phuket Resort and Spa

Thajsko, Phuket

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : PHUKET Pokračování letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PHUKET Transfer z hotelu na letiště v Phuketu a odtud let do Evropy. Den 10 : THAJSKO - PRAHA Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Vídně s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : PHUKET Pokračování letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : PHUKET Transfer z hotelu na letiště v Phuketu a odtud let do Evropy. Den 10 : THAJSKO - VÍDEŇ Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy. Občerstvení během letu. Den 2 : PHUKET Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : PHUKET – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Phuketu a odtud let do Bangkoku. Den 13 : BANGKOK - PRAHA Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně. Občerstvení během letu. Den 2 : PHUKET Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : PHUKET – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Phuketu a odtud let do Bangkoku. Den 13 : BANGKOK - VÍDEŇ Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : PHUKET Pokračování letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : PHUKET Transfer z hotelu na letiště v Phuketu a odtud let do Evropy. Den 15 : THAJSKO - PRAHA Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - THAJSKO Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : PHUKET Pokračování letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : PHUKET Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : PHUKET Transfer z hotelu na letiště v Phuketu a odtud let do Evropy. Den 15 : THAJSKO - VÍDEŇ Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu.

Poloha

Sala Phuket Resort and Spa se nachází na klidné, stromy obklopené pláži Mai Khao Beach, 13 km od vodního parku Splash Jungle Water Park a 20 km od Blue Canyon Golf and Country Club. Mezinárodní letiště Phuket je vzdálené cca 20 minut jízdy. Malebná Phang Nga Bay vzálena cca 25 minut jízdy.

Popis

V resortu se nachází vyhlášená restaurace SALA, střešní restaurace, plážový bar a lobby bar. Restaurace nabízí výjimečné množství mezinárodních i thajských jídel, plody moře a také připravuje tematická týdenní menu. Restaurace SALA získala 4 poslední roky po sobě prestižní ocenění a patří mezi nejlepší Thajské restaurace.

Sport a zábava

Lázeňské centrum nabízí masáže, posilovnu a kosmetické služby. Hotel pořádá různé výlety a aktivity u moře, na horách, v džungli či ve městě. Šnorchlování, potápění, cyklistiku na horských kolech, jízdu na slonech, či kurzy vaření.

Ubytování

Světlé a elegantní pokoje mají balkon s lehátky a venkovní koupelny. Všechny jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy. Vily s 1 a 2mi ložnicemi nabízejí také soukromé bazény a některé mají oddělený obývací pokoj.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Phuket nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat