Vyhledat zájezd

Hotel Diamond Hill Resort

Turecko, Alanya, Oba

Strava Bez stravy, Ultra All inclusive, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Diamond Hill
Počasí
33 °C - Jasno
33 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Popis

Písečno-oblázková pláž se nachází cca 100 od hotelu, výtahem a podchodem. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Vstupní hala srecepcí, wifi na lobby zdarma, restaurace, turecká a ´la carte restaurace (možnost využít jedenkrát za pobyt zdarma), střešní bar, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, minimarket, spa centrum, kadeřnictví, vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, miniklub.

Poloha

Příjemný luxusní hotel se nachází vletovisku Oba necelých 100 od pláže. Centrum městečka Oba se nachází cca 1 km, město Alanya 4 km, dostanete se tam místní dopravou. Letiště je vzdáleno cca 125 km.

Stravování

ULTRA ALLINCLUSIVE– snídaně, obědy a večeře, pozdní večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, snack, káva/čaj a pečivo, turecké palačinky, zmrzlina, noční občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat 24 hodin denně.

Sport a zábava

AKTIVITY Animační a večerní programy pro děti a dospělé, turecké lázně, masáže (za poplatek), fitness, sauna, miniklub, kadeřnictví, salon krásy, game room, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat