Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Diamore

Turecko, Alanya, Turkler

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
22 °C - Slunečno
Cena za osobu od 8 890 Kč

Dostupných: 487 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

Stravování je formou all inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v hlavní restauraci. Dále můžete využít snack bar a bar u bazénu.08:00 -10:00 snídaně12:30 -14:00 oběd19:00 -21:00 večeře17:00 -18:00 káva, čaj, zákusky10:00- 22:00 alkoholické a nealkoholické nápoje místní výrobyZměna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: Stolní tenis, lehátka a slunečníky u bazénu.

Popis

Recepce, wifi v lobby, hlavní restaurace, 2 výtahy, trezor (za poplatek), bar u bazénu, dětský bazén, bazén se skluzavkami, konferenční prostory, turecké lázně, sauna, pára, prádelna (za poplatek), tv místnost, kadeřnictví.
Kleopatřina pláž je vzdálena 650 metrů od hotelu. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty za poplatek. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Dětský bazén.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, telefonem, satelitní TV, individuální klimatizací, trezorem (za poplatek, cca 10 EUR), balkonem včetně stolečku s židlemi.

Poloha

Malý městský hotel Diamore se nachází pouhých 200 m od centra Alanye a 650 metrů od známé Kleopatřiny pláže. Díkysvé unikátní poloze vprostřed města je v bezprostředním okolí k dispozici mnoho nákupních příležitostí, zábavy, klubů,restaurací, kultury a historických památek.Hotel je vhodný především pro mladé klienty, kteří si rádi užívají nočního života ve městě. Letiště v Antalyi je vzdáleno 120 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat