Vyhledat zájezd

Hotel Drita Resort & Spa

Turecko, Alanya, Mahmutlar

Strava All inclusive, Polopenze, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
DRITA HOTEL
Drita Hotel
Drita Resort & Spa Hotel
Hotel Drita
...
Počasí
17 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 970 Kč

Dostupných: 125 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Krásný 5-hvězdičkový hotel se nachází přímo u pobřeží Středozemního moře jen 10 km od centra města Alanya. Hostům se naskytuje krásný výhled na hory Taurus a moře. Terasa hotelu je centrem večerních animačních aktivit se zapadajícím sluncem v pozadí. Vzdálenost od letiště v Antalyi je vzdálené 139 Km.

Popis

Hotel disponuje prostornou recepcí, bazénem, TV místnost, kadeřnictví, konferenční místnost a internetové připojení. Hotel má venkovní bazén, dětský venkovní bazén a také vnitřní. U bazénu se nachází bar, který je zahrnut v programu all inclusive. obchod se suvenýry a s kůží, market, nebo SPA centrum také patří do vybavení hotelu.
Písečná pláž je s hotelem propojena podchodem, který vede pod místní komunikací. Cesta je zohledněna též pro hendikepované klienty. Pláž je označena modrou vlajkou a je vhodná k rekreaci pro všechny věkové kategorie. Na pláži můžete využít nabídek sportovních aktivit (za poplatek).

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, balkonem, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací. trezorem (za poplatek), minibarem.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek. A la carte restaurace Köşk Restaurant Kule Restaurant (večeře v a la carte restaurace je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace) Změna složení a časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor, minibar, kulečník, spa centrum. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat