Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Bone Club Svs

Turecko, Alanya, Mahmutlar

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bone Club SVS Hotel
Hotel Bone Club SVS
Hotel Bone Club SVS (výhled na moře)
Hotelový komplex Bone Club SVS
Počasí
27 °C - Oblačno
Pobyty u moře Dovolená s dětmi Pobytové zájezdy

Poloha

Příjemný hotelový areál leží u pobřežní promenády ∙ v centru letoviska Alanya-Mahmutlar ∙ 10 km od rušného města Alanya s nákupními a zábavními možnostmi ∙ cca 135 km od letiště v Antalyi.

Popis

Hotel sestávající ze tří hotelových budov je tím pravým dovolenkovým areálem s širokou škálou služeb ∙ vstupní hala s recepcí ∙ hlavní hotelová restaurace ∙ snack bar ∙ plážový bar ∙ rozsáhlá zahrada s tropickou flórou a sluneční terasou ∙ bazén s toboganem ∙ venkovní bazén ∙ relaxační centrum ∙ sauna a masáže (za poplatek) ∙ turecké lázně ∙ wifi připojení ve společných prostorách hotelu (zdarma)
pouze 80 m dělí budovu hotelu od písečné pláže při vstupu do moře promíchané drobnými kamínky ∙ pláž je s areálem hotelu spojena pohodlným podchodem ∙ plážový bar.

Sport a zábava

Dětský miniklub pro děti 4-12 let ∙ dětské hřiště ∙ animační programy pro děti i dospělé ∙ diskotéka ∙ fitness centrum ∙ šipky ∙ stolní tenis ∙ plážový volejbal ∙ nabídka vodních sportů a atrakcí (za poplatek).

Ubytování

Vkusně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek ∙ klimatizace ∙ minibar (za poplatek) ∙ TV ∙ trezor (za poplatek) ∙ telefon ∙ vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, resp. vanou, WC) ∙ balkon.

Stravování

Formou all inclusive

All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů včetně nápojů ∙ lokální nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v hotelovém areálu během dne ∙ odpolední snack a káva ve vybraných hodinách ∙ půlnoční občerstvení ∙ mezinárodní animační programy pro děti i dospělé ∙ dětský miniklub ∙ lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Ostatní

V klidnějším prázdninovém středisku Mahmutlar vám s radostí dáváme do pozornosti velmi oblíbený, pohodlný a komplexně vybavený hotel Bone Club SVS. Do naší nabídky ho opětovně zařazujeme díky kvalitě nabízených služeb, rozsahu doplňkových aktivit a v neposlední řadě pro jeho vynikající polohu. Jakmile překročíte práh hotelu, otevře se před vámi středisko se všemi svými atrakcemi a nezaměnitelnou atmosférou dovolenkového ráje. Komplexně vybavený hotelový areál se skvělou polohou v blízkosti písečné pláže i pobřežní promenády vytváří jednoznačné předpoklady pro strávení dovolené snů pro středně náročné klienty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat