Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Kleopatra Golden Beach

Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
35 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Popis

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, a la carte rerstaurace, bar u bazénu, plážový bar, bazén s oddělenou části pro děti, Wi-Fi připojení v lobby, trezor na recepci (za poplatek), prádelna.
Pláž se nachází pouze přes místní komunikace. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Na pláži je k dispozici plážový bar.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: ECO POKOJ - mohou být rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejší části hotelu. STANDARD POKOJ s výhledem do krajiny nebo na moře - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem.

Ostatní

Služby za poplatek: Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva, trezor, telefon, fax, prádelna, masáže, sauna, lékař, kadeřnictví, dětská postýlka, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Stravování

Formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu KLEOPATRA GOLDEN BEACH 3*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) • Svačina: formou bufetu v hlavní restauraci ( 15:00 – 16:00 ) • Káva, čaj a zákusky: formou bufetu v hlavní restauraci ( 17:00 – 18:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 21:00 ) A la carte restaurace: Shaekspeare restaurant - turecká a mezinárodní kuchyně BAR : - bar u bazénu od 11:00 - 22:30 - místní alkoholické nápoje Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva jsou za poplatek. Všechny nápoje po 22:30 jsou také za poplatek.

Poloha

Kleopatra Golden Beach se nachází v oblasti Alanye přímo na známé Kleopatřině pláži. Přibližně 2 km od centra města Alanya, kde naleznete mnoho obchůdků, restaurací a barů. Hotel leží cca 130 km od mezinárodního letiště v Antalyi, cca 132 km od centra města Antalya.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat