Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Haydar Pasha Palace

Turecko, Alanya, Türkler

Strava Ultra All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Haydarpasha Palace
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 22 790 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Popis

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restauraci, a la carte restaurace, několik barů, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, fitness centrum, Wi-Fi připojení v lobby, spa centrum, prádelna, sauna.
Pláž se nachází přes místní komunikaci. Vstup na pláž je podchodem. Lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Hotel nabízí několik typů ubytování. Economy pokoje mohou být rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejší části hotelu. Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, satelitní televizí, telefonem, minibarem a balkonem. Pokoje mají buď boční výhled na moře nebo přímý výhled na moře. Superior pokoje jsou stejně vybaveny jako standardní pokoje, mají buď boční výhled na moře nebo přímý výhled na moře. Rodinné pokoje - jedná se o 2 ložnice, jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje. Rodinné pokoje Duplex - skládá se ze dvou pater, ve spodním patře je ložnice a koupelna a v horním patře další ložnice. Jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, satelitní televizí, telefonem, minibarem a balkonem.

Ostatní

Služby za poplatek: Spa centrum, prádelna, kulečník, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Haydar Pasha Palace je krásný 5* hotel nacházející se v letovisku Türkler cca 106 km od letiště v Antalya. Pláž je od hotelu oddělena pouze místní komunikaci, vstup na ní je zpřístupněn podchodem. Centrum Alanye je vzdáleno do hotelu cca 19 km.

Stravování

Ultra All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Bary: Bar u bazénu Lobby bar Snack Bar Vitamin Bar Sahil Bar. A la carte restaurace: Ottoman Restaurant Far East Restaurant Italian Restaurant Steake House Restaurant (večeře v a la carte restaurace je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace) Změna složení a služeb programu ultra all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat