Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Klas Dom

Turecko, Alanya, Mahmutlar

Strava All inclusive, Luxury all inclusive, Ultra All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Klas Dom Hotel
Klas Dom Hotel [chybi obr]
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno
Cena za osobu od 11 690 Kč

Dostupných: 147 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Hotel Klas Dom prošel v roce 2007 renovací a modernizací. Nachází se v oblasti Mahmutlar, 14 km od centra města Alanya. 100 metrů od hotelu se nachází písečno - kamenitá pláž. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 138 km. Jednou za týden se nedaleko hotelu konají trhy a v okolí je mnoho obchůdků. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Popis

Hotel svým hostům nabízí 24 hodinovou recepci, výtah, 5 barů, vnitřní a venkovní restauraci, konferenční místnost, pokoj pro hendikepované klienty, hotelového lékaře, trezor, kadeřnictví, obchod, parkoviště, vnitřní bazén, 2 venkovní bazény, aquapark se 3 skluzavkami, stolní tenis, dětské hřiště, plážový volejbal.
Písečno - kamenitá pláž 100 m od hotelu, plážový volejbal, vodní sporty, škola potápění, lehátka a slunečníky a matrace (zdarma), plážové ručníky (za poplatek).
Dětský bazén, aquapark, dětské hřiště, Mini club

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.Lahvové a importované nápoje mohou být zpoplatněny.Změna času a složení programu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Turecká káva, importované nápoje, čerstvé džusy, zmrzlina, minibar, trezor, všechny nápoje po 23.hod, hammam, spa, lékař, kadeřník, billiard.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat