Vyhledat zájezd

Kleopatra Ada Hotel

Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

Strava AL, ALL INCLUSIVE, All inclusive, Ultra all inclusive, all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel KLEOPATRA ADA BEACH (odlet z Brna - 11 denní)
Hotel KLEOPATRA ADA BEACH (odlet z Brna - 12 denní)
Hotel KLEOPATRA ADA BEACH (odlet z Brna - 8 denní)
Hotel KLEOPATRA ADA BEACH (odlet z Ostravy - 11 denní)
...
Počasí
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 890 Kč

Dostupných: 125 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Kleopatra Ada hotel se nachází 2km od centra letoviska Alanya, pouhých 70 m od proslulé Kleopatřiny pláže. Od pláže je hotel oddělen místní pobřežní komunikací. V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází široká nabídka zábavy,restaurací,barů a obchůdků. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, které hledají vhodné místo pro strávení nezapomenutelné dovolené.

Popis

Hostům je v hotelu k dispozici recepce, restaurace, bar u bazénu a na pláži, bazén,dětský bazén, stolní tenis, plážový volejbal, posilovna, lehátka a slunečníky u bazénu, sauna, masáže, kulečník, lékař, internet (za poplatek)
Hotel je vzdálen 70 m od Kleopatřiny pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní televizí, minibarem (za poplatek), koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Stravování

All inclusive formou bufetu zahrnuje alkoholické a nealkohoické nápoje místní výroby. Snídaně 08:00 – 10:00 Oběd 12:30 – 14:00 Odpolední snack 10:00 –17:00 Večeře 19:00 – 21:00 Bar u bazénu 10:00-23:00 Bar na pláži 10:00-17:00 (nealkoholické nápoje zahrnuty do all inclusive) Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Alkoholické a nealkoholické nápoje (importované mezinárodní značky), čestvé džusy, zmrzlina, lehátka a slunečníky na pláži, sauna, masáže, peeling, vodní sporty na pláži, lékař, internet, biliár, minibar na pokoji, trezor na pokoji. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat