Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sentido Numa Bay

Turecko, Alanya, Avsallar

Strava Bez stravy, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Nově postavený, luxusní rodinný hotel leží 50 m od písečné pláže voblasti Turkler. Nákupní možnosti jsou kdispozici přímo vhotelu. Centrum města Alanya je vzdáleno 17 km od hotelu kam se dostanete místní dopravou. Letiště vAntalyi cca 98 km.

Popis

Pěkná písečná pláž cca 50m od hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Plážový bar v ceně all inclusive. Vstupní hala srecepcí, wifi připojení vareálu hotelu a na pokojích (zdarma), hlavní restaurace, 3 a´la carte restaurace (barbeque, asijská, rybí restaurace za poplatek), několik barů, venkovní bazén, relaxační bazén (pouze pro starší 16 let), vnitřní bazén, aquapark, miniklub, herna, spa centrum,vířivka, fitness centrum, diskotéka.

Sport a zábava

AKTIVITY Sauna, turecké lázně, masáže (za poplatek), pára, vířivka, animační programy pro děti a dospělé, plážový volejbal, salon krásy, kadeřník, menší nákupní třída vhotelu, miniklub, vodní sporty na pláži (za poplatek). Výlet v ceně pro zájezdy do 30.6.2017

Stravování

ULTRA ALLINCLUSIVE– snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne občerstvení, snacky, zmrzlina, sladké pečivo, palačinky, wafle, sandwich, čerstvé ovoce a půlnoční snacky. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby a vybraných importovaných nápojů 24 hodin denně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat