Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Özcan

Turecko, Alanya

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Ozcan Hotel Alanya
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Menší pečlivě udržovaný hotel rodinného typu, výhodně umístěný kousek od centra Alanye a 60 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Turecku - Kleopatřiny pláže. Hotel má recepci s Wi-Fi připojením zdarma, hostům je k dispozici bar s TV (otevřený až do 02:00 hodin), restaurace s venkovním posezením, bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel pořádá 1-2x týdně pro své hosty tureckou noc s ukázkou břišních tanců a animační programy. Hotel má přímo na pláži hotelový bar, kde mají hoteloví hosté 20 % slevu. Hotelová kuchyně je otevřená 24 hodin denně, můžete si tak objednávat z jídelního lístku kdykoliv během dne. Až do pozdních nočních hodin pulsující nedaleké centrum nabízí nepřebernou paletu obchůdků, taveren a barů. Cenově výhodný hotel, ve kterém se optimálně snoubí cena s kvalitou.

Popis

Pláž: 60 m | ZDARMA: TV, Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (5 eur/den), TV, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu. Polopenze: Snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu.

Doprava

Doprava do Turecka (na letiště Antalya) je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.Odlety pro pobyty 10/11 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – středa/sobota.Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – sobota/sobota.

Ostatní

PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.
BRNO - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Brně za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 690 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 890 Kč, cena parkování do 15 kalendářních dnů je 1390 Kč. Službu „parkování na letišti v Brně“ je nutné uvést do cestovní smlouvy a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.
OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 880 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat