Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Inn Resort & Spa

Turecko, Alanya, Turkler

Strava Ultra All Inclusive, Ultra All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Senza The Inn Resort
Senza The Inn Resort Hotel
The Inn Resort Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Luxusní hotel disponuje moderním vybavením a bohatou nabídkou služeb, díky kterým se pobyt stane nezapomenutelným zážitkem. Hotel se nachází v blízkosti od pláže v letovisku Türkler, 15 km od centra města Alanya a 100 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Popis

Pro hotelové hosty je zde k dispozici vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, dětská část bazénu, vnitřní bazén, hlavní restauraci, 4 a la carte restaurace, lobby bar, plážový bar, bar u bazénu, relax bar, noční klub, kavárna, prádelna a čistírna, dětský mini klub ( 4 -13 let), hotelový animační program, Wi-fi připojení zdarma, sauna, posilovna, turecké lázně, šipky, stolní tenis, kadeřnictví, hotelový obchod, herna, lázeňské procedury, masáže, parkoviště.
Soukromá písečná pláže se nachází 400 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, vodní sporty za poplatek

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, eco pokoje a rodinné. Pokoje jsou vybaveny moderním vybavením, elektronickou kartou od dveří, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, Wi-fi připojení, fénem, mini barem, satelitní televizí, trezorem (za poplatek).

Stravování

Ultra all inclusive snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, během dne svačiny. (Balené nápoje za poplatek) Snídaně: 07:00 - 10:00 Pozdní snídaně: 10:00 - 11:00 Oběd : 12:30 - 14:00 Káva a zákusky : 16:00 - 17:30 Zmrzlina : 15:00 - 16:00 Večeře: 19:00 - 21:00 Půlnoční polévka a svačina : 22:15 - 06:00 A la carte restaurace: Fish-Inn = rybí restaurace Turk-Inn = tradiční turecká kuchyně Italy-Inn = italská restaurace Inn-Ka = mexická restaurace Možnost jednou využít restauraci a-la-carte v rámci týdenního pobytu (nutná předchozí rezervace) Změna složení a časů ultra all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: herna, kavárna, vodní sporty na pláži, hlídaní dětí, trezor, osvětlení tenisových kurtů, hotelový obchod, kadeřník, telefon, pokojová služba, lázeňské procedury, masáže, prádelna a čistírna, balené nápoje. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat