Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Inn Resort & Spa

Turecko, Alanya, Turkler

Strava Ultra All Inclusive, Ultra All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Senza The Inn Resort
Senza The Inn Resort Hotel
The Inn Resort Hotel
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 12 790 Kč

Dostupných: 194 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Ostatní

Služby v ceně: Wi-fi připojení, hotelový animační program, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, sauna, fitness. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Luxusní hotel disponuje moderním vybavením a bohatou nabídkou služeb, díky kterým se pobyt stane nezapomenutelným zážitkem. Hotel se nachází v blízkosti od pláže v letovisku Türkler, 15 km od centra města Alanya a 100 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Popis

Pro hotelové hosty je zde k dispozici vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, dětská část bazénu, vnitřní bazén, hlavní restauraci, 4 a la carte restaurace, lobby bar, plážový bar, bar u bazénu, relax bar, noční klub, kavárna, prádelna a čistírna, dětský mini klub ( 4 -13 let), hotelový animační program, Wi-fi připojení zdarma, sauna, posilovna, turecké lázně, šipky, stolní tenis, kadeřnictví, hotelový obchod, herna, lázeňské procedury, masáže, parkoviště.
Soukromá písečná pláže se nachází 400 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, vodní sporty za poplatek
Bazén se skluzavkami, mini klub (4-13 let), dětské hřiště

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, eco pokoje a rodinné.Pokoje jsou vybaveny moderním vybavením, elektronickou kartou od dveří, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, Wi-fi připojení, fénem, mini barem, satelitní televizí, trezorem (za poplatek).

Stravování

Ultra all inclusivesnídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, během dne svačiny. (Balené nápoje za poplatek)Snídaně: 07:00 - 10:00Pozdní snídaně: 10:00 - 11:00Oběd : 12:30 - 14:00Káva a zákusky : 16:00 - 17:30Zmrzlina : 15:00 - 16:00Večeře: 19:00 - 21:00Půlnoční polévka a svačina : 22:15 - 06:00A la carte restaurace:Fish-Inn = rybí restauraceTurk-Inn = tradiční turecká kuchyněItaly-Inn = italská restauraceInn-Ka = mexická restauraceMožnost jednou využít restauraci a-la-carte v rámci týdenního pobytu (nutná předchozí rezervace)Změna složení a časů ultra all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat