Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Water Planet

Turecko, Alanya, Okurcalar

Strava Ultra all inclusive, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Waterplanet hotel a aquapark
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Luxusní hotelový komplex svyhlášeným aquaparkem se nachází kousek od centra letoviska Okurcalar a cca 100 od krásné pláže oceněné Modrou vlajkou. Nákupní možnosti a zábava jsou kdispozici přímo vhotelu nebo vtěsné blízkosti. Vzdálenost od letiště cca 90 km, od centra Alanye cca 30 km.

Popis

Písečná pláž sbetonovými platy se nachází 100m od hotelu, vstup do moře po schodech zmola. Lehátka a slunečníky zdarma. Vstupní hala srecepcí, směnárnou a lobby barem, wifi na lobby zdarma, restaurace, a´la carte restaurace (možnost využít jedenkrát za pobyt zdarma), několik barů, obchodní arkáda, spa centrum, kadeřnictví, kosmetický salon, vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, tenisový kurt, miniklub, dětské hřiště, možnosti využití přilehlého velkého aquaparku.

Sport a zábava

AKTIVITY Animační a večerní programy pro děti a dospělé, fitness, aerobic, tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), gymnastika, plážový volejbal, minigolf, hlídání dětí (za poplatek) , fitness, sauna, vířivka, turecké lázně, masáže (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

ULTRA ALLINCLUSIVE– snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, snack, káva/čaj a pečivo, turecké palačinky, zmrzlina, půlnoční občerstvení, dětský bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a některé importované alkoholické nápoje, lze čerpat 24 hodin denně. Na večeři jsou vyžadovány dlouhé kalhoty u mužů. Možnost povečeřet jednou za pobyt vjedné ze dvou a´la carte restaurací (turecká a rybí).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Alanya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat