Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mardan Palace

Turecko, Antalya, Lara

Strava luxury all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Oblačno
21 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Popis

​Hotel nabízí klientům rozlehlou zahradu plnou exotických květin a fontán, 24hodinovu recepci, hlavní restauraci, restaurace a´la carte, 14 barů, noční bary, disko, taneční sály, společenské a konferenční prostory pro malé i velké skupiny, vnitřní a venkovní bazény, lázně, možnost zapůjčení limuzíny a osobního automobilu, catering, soukromou pokojovou službu, osobního asistenta, svatební salón, kinosály, casino, salony krásy, kadeřníka, možnost nákupu luxusního zboží a doplňků, lékařskou službu.

Poloha

​Nejluxusnější a nejdražší hotel v Evropě se nachází 10 km od Antalye přímo na dlouhé písečné pláži. Na jeho výstavbu bylo použito 2500 tun zlata, 500 tisíc křišťálů, pravý italský mramor a při jeho slavnostním otevření nechyběli světové celebrity jako Richard Gere, Marya Carey, Tom Jones, Paris Hilton, Monica Bellucci, Sharon Stone a mnoho dalších.

Sport a zábava

​Kompletní lázeňské služby, Spa Wellness, fitness, aerobik - soukromé lekce a trenér, program sestaven dle individuálních přání klienta, basketbal, volejbal, tenisové kurty, fotbalové hřiště, rafting, dráha pro závodní plavání, lekce a výuka jógy, pilates, raketbal, golf, golfové lekce, jízda na koni, běžecká dráha, turistické stezky, vodní motorové i nemotorové sporty.

Ubytování

Hotel nabízí několik druhů pokojů. Ve vybavení standardních pokojů nechybí centrální klimatizace s individuálním ovládáním, telefon, satelitní televizor, internetové připojení, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC), minibar, trezor na pokoji, balkon či terasa.

Stravování

Luxury all inclusive: * bufetová snídaně 7-11 hod. - Bosphorus restaurace * oběd formou bufetu 12,30-14,30 hod. - Bosphorus restaurace oběd a´la carte 12-15 hod. – restaurace La Cucina * snacky 11-18 hod. – vybrané resturace * večeře formou bufetu 19-22 hod. - Bosphorus restaurace (večeře v ostatních restauracích za poplatek) * nápoje: - k dispozici 24 hodin denně v Lobby baru - 9-24 hod. ve Scorpion baru - 9-18 hod. v Shark´s Cafe - 21-23 hod. v Amphi-theatre baru - 16-24 hod. v Bowling baru - 18-04 hod. v Tent baru - 16-24 hod. v Jazz baru * minibar na pokoji doplňovaný každý den (nealkoholické nápoje, místní a mezinárodní alkoholické nápoje) * Monkey Club 23-04 hod., vstup a uvítací koktejl

Ostatní

​Následujte dovolenou celebrit ve stylu nejvyššího luxusu...

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Antalya nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat