Vyhledat zájezd

Hotel Miracle Resort

Turecko, Antalya, Lara

Strava All inclusive, ULTRA ALL INCLUSIVE, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Miracle
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 17 090 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

5* hotel rozkládající se na podélném pozemku o rozloze 135.000 m2, vystavěný v podobě honosného pohádkového paláce, který je směsicí historie, tajemství, tajuplnosti a moderní architektury dneška. Hotel působí impozantně až pohádkově a patří do společenství Stone Group hotel s. K hotel u patří písečná pláž s molem. Letiště je vzdálené 15 km.

Ubytování

Velice prostorné, jakoby pro palác zařízené pokoje se liší výhledem, umístěním a počtem ložnic. Všechny nabízí možnost ubytování pro čtyři osoby, mají sedací část s psacím stolem, sociální zařízení se sprchou, nebo vanou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, SAT- TV, telefon, centrální klimatizaci, varnou konvici na kávu a čaj, denně doplňovaný mini bar, trezor a balkon. Podlaha je kryta kobercem. Na vyžádání nabídneme ubytování v rodinných pokojích, či suitách s oddělenými ložnicemi.

Stravování

Bohatý celodenní ultra all inclusive koncept s bohatou místní i mezinárodní kuchyní a kvalitními službami.

Popis

Hotel  má v hlavní devítipodlažní budově 696 pokojů ve formě 425 standardních pokojů (28-34m2), 122 rodinných (60m2), 14 Junior suites (75m2) a 11 pokojů pro tělesně postižené situované v přízemí hotelu. V hlavní budově (i zahradě) najdete velkolepou zlatem zdobenou vstupní lobby s recepcí, palácovou hlavní a dětskou restauraci Bambino, snack, bistro, patisserii, Food corner pro rychlé občerstvení pod amfiteátrem, turecký stan s místními specialitami, 4 á la carte restaurací (italská, turecká, mexická a rybí), 6 barů a kavárnu. Samozřejmostí je disko, velký amfiteátr s každodenním programem a večerním show, venkovní aqua park (350 m2) se 3 skluzavkami a lunpark Funfair s atrakcemi pro děti i dospělé, téměř celý pozemek zabírající hlavní i dětský bazén s několika křižujícími mosty (3.500 m2), dětský klub (Mini club 4-8 let, Midi Club 9-11) s malým bazénkem, 2 dětskými skluzavkami, hernou, kinem a hřištěm. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, bowling, středisko vodních sportů, stolní tenis, kulečník, šipky, boccia, vodní pólo, elektronické hry, wifi internet v areálu lobby, SPA Center s vyhřívaným vnitřním bazénem (175m2), dětskými bazénky (7 m2), 2 whirlpooly (15m2), fitnes, saunou, párou, tureckým hammamem a různými masážními místnostmi. V komplexu hotelu najdete rovněž několik obchodů, fotoslužbu, minimarket, zlatnictví, prádelnu, službu doktora a půjčovnu aut i kol. Hotel pořádá každodenní animační programy a turnaje na suchu i ve vodě, pravidelná večerní představení, různé party, show a nabízí živou hudbu. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži. 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat