Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Gloria Golf Resort

Turecko, Belek

Strava All inclusive, All inclusive special, Polopenze, all inclusive special
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Gloria Golf
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 21 433 Kč

Dostupných: 1 024 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Letovisko Belek cca 7 km. Spojení minibusy. Golfové hřiště cca 1 km. Letiště Antalya cca .

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): v zahradě, telefon, LCD sat. TV, minibar, trezor, centrální klimatizace, fén, vana, WC a balkon nebo terasa, strana do zahrady.Dvoulůžkové pokoje (A1F/A2F/A3F): v hlavní budově, sprcha, jinak jako A2A.Junior suite (A2B/A3B): cca 35 m2, rohový pokoje v hlavní budově (sprcha, WC) nebo v budově nacházející se v zahradě (vana, WC), ložnice s dvoulůžkem, malé posezení, jinak jako A2A.Suite (A2C/A3C): cca 42 m2, v hlavní budově, obývací ložnice s pohovkou a ložnice s dvoulůžkem, propojovací dveře, jinak jako A2A.Rodinné suite (A2E/A3E/A4E): v zahradě, 2 ložnice, 2 koupelny (vana, WC a sprcha, WC), posezení. Balkon nebo terasa. Jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A2K): pro vozíčkáře, v hlavní budově, vana, sprcha, balkon nebo terasa, jinak jako A2A.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře také možná v jedné ze 3 a-la-carte restaurací (nutná předchozí rezervace, 1x za pobyt). Zákusky z pattiserie, snacky. Půlnoční snack a-la-carte (15.4.-31.10.). Místní  a částečně dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji, místními alkoholickými nápoji a snakcy. Nápoje a pokrmy v Golf Club House a Convention Center nejsou zahrnuty do programu all inclusive.

Ostatní

Luxusní hotel s řadou vyžití jak pro velké tak pro malé. golfové hřiště cca 1 km. v areálu aquapark s 8 skluzavkami pro dospělé a několika pro děti.
Info: Služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express; místní kategorie: 5.
Upozornění: Hosté hotelu Gloria Golf Resort mohou navštěvovat a využívat služeb hotelu Gloria Verde Resort (cca 2,5 km, kyvadlová doprava zdarma) - stravování a nápoje za poplatek.
GPS: 36.8403308,31.11234248.

Popis

Od písečné pláže oddělen pouze řekou (na pláž přechod přes most). Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. 515 pokojů, lobby, recepce, výtah, restaurace s terasou, 3 a-la-carte restaurace, patisserie, bary, konferenční místnost, obchod, krytý bazén a kadeřnictví. V zahradě se nachází bazénový komplex, aquapark (8 skluzavek pro dospělé, několik pro děti), terasy na opalování, bar z bazénu (cca 15.4.-31.10.). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. WiFi zdarma. Za poplatek: vysokorychlostní WiFi připojení. Miniklub (od 4 do 12 let), Gogo Fun Jungle (zábavní a herní země pro děti od 1 do 6 let, Gogi město a Crazy Jungle - pro děti do 6 do 14 let), sportovní hala, minikino, dětská animace, minidisco, dětské pokrmy v restauraci (na obědy), hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), dětské bazény, vodní skluzavky. Veškeré dětské aktivity od 1.4.-31.10. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat