Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Güral Premier Belek

Turecko, Belek, Iskele Mevkii

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Gural Premier Belek
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 28 990 Kč

Dostupných: 33 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Rozloha 130 000 m2 u dlouhé písečně-oblázkové pláže 35 km od letiště 1 km od centra Beleku.
5* hotel (rozsáhlá rekonstrukce 2014) vystavěný v duchu tradiční turecké architektury na pozemku 130.000 m2 bez dominantni centrální budovy, který se sestává z řady 2-3 podlažních vilových domů s atriem uprostřed, rozmístěných ve vzrostlé zahradě mezi piniovými stromy poblíž velkého sportovního centra a jednoho z největších Aquaparků (15.000 m2) na turecké riviéře. Hotel je ideláním cílem pro aktivní sportovní dovolenou nebo i pro pobyt s dětmi. Má dlouhou písečné-obláskovou pláž s vlastním molem. Od letiště je vzdálený 35 km, od města Antalye 45 km a centra Beleku 1 km.

Popis

Prázdninový komplex vilového typu má 572 pokojů ve formě 334 Deluxe (32-37 m2) a 108 Deluxe rodinných pokojů (55-63 m2), 18 Deluxe superior (64-66 m2) a 32 Deluxe superior family suite (90-100 m2) i nově zbudovaných 50 Premier pool residencí s jednou ložnicí (70-78 m2) a 30 dvou ložnicovými (130-136 m2) s přímým vstupem do bazénu. Při vstupu do areálu Vás uvítá nově vybudovaný příjezd do hotelu se samostatně stojící loby s menší recepcí v tradičním osmanském stylu. Pak již následuje zahrada s jednotlivými budovami, nově vybudovaná hlavní restaurace Gural i s venkovním posezením, Turquise, Aqua, Snack i a la carte restaurace, 7 barů včetně isrkého pubu, noční disco klub, u moře umístěný a poměrně veliký hlavní aktivity bazén s dětským bazénem, sluneční terasou, velkým pódiem na večerní představení a řadou obchodů. V zahradě je též relaxační bazén bez pravidelných animací. Hned u příjezdové silnice leží mezi stromy komplexně pojatý gigantický Aquapark s 5 bazény,8 skluzavkami pro dospělé, 7 dalšími skluzavkami pro různý věk dítěte,různými dětskými bazény a vodními atrakcemi (s pirátskou lodí, chobotnicí, houbičkami, želvami, písečnou pláží pro batolata, umělou řekou s protiproudem atd.), celodenní samoobslužná restaurace, bar a vyhlášený dětský klub Happy Kinderland (děti 2-12 let) poskytující nikdy nekončící zábavu pro Vaše děti pod střechou či v areálu hotelu s týdením dětským festivalem i zábavným parkem. Další neopominutelnou předností hotelu je sportovní komplex s 8 profesoonálními tenisovými kurty, hřiště na basketbal, malou kopanou, plážový volejbal,střelnice pro vzduchovky, stolní tenis, lunapark, kulečník, šipky, boccia, lukostřelba, internet v celém areálu zdarma, elektronické hry, velké moderní fitness, QUU SPA s několika saunami, párou, hamamem, řadou masážních místností, vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi a dětskou částí a na pláži středisko vodních sportů a škola jízdy na catamaranu.V komplexu hotelu najdete rovněž různé obchody, kadeřnictví, fotoslužbu, stálou službu doktora, prádelnu a půjčovnu aut. Necelé 3km od hotelu jsou 2 světoznámá golfová hřiště. Hotel pořádá každodenní animační programy pro děti i dospělé, taneční hodiny, lekce jógy, vaření, barmanské kurzy, sportovní turnaje, pravidelná večerní představení, různé show a nabízí i živou hudbu. Slunečníky, lehátka a ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži.

Stravování

Bohatý 24 hodinový Premier Ultra All inclusive koncept orientovaný nejen na dospělé ale i na Vaše nejmenší.

Ubytování

Všechny jsou po celkové rekonstrukci a plně zařízeny v tureckém stylu. Mají king size postel (180x200) plus další samostatnou postel (100x200cm), menší sociální zařízení se sprchou/ vanou, vysoušeč vlasů, LCD SAT-TV, CD přehrávač (za úplatu), telefon, Wi-fi internet zdarma, centrální klimatizaci, plovoucí podlahu, minibar, varnou konvici na kávu a čaj, elektronický trezor a balkon. Rodinné pokoje mají dvě oddělené místnosti a na vyžádání nabídneme ubytování v suitách. Hotel půjčuje pro nejmenší sterilizátory lahví, elektronické dětské chůvy, kočárky, ohřívače a to včetně zajištění kvalitní dětské stravy.
Všechny jsou po celkové rekonstrukci a plně zařízeny v tureckém stylu. Mají king size postel (180x200) plus další samostatnou postel (100x200cm), menší sociální zařízení se sprchou/ vanou, vysoušeč vlasů, LCD SAT-TV, CD přehrávač (za úplatu), telefon, Wi-fi internet zdarma, centrální klimatizaci, plovoucí podlahu, minibar, varnou konvici na kávu a čaj, elektronický trezor a balkon. Hotel půjčuje pro nejmenší sterilizátory lahví, elektronické dětské chůvy, kočárky, ohřívače a to včetně zajištění kvalitní dětské stravy.

Ostatní

Populární prázdninový komplex po celkové rekonstrukci nabízející opravdu aktivní prožití dovolené s nikdy nekončící zábavou. Doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i všem co hledají místo pro aktivní dovolenou a neupřednostnují pouze okázalou gastonomii, ničím nerušený klid a pohodlí.
Prázdninový komplex aktivní dovolená bohatý 24 h Premier Ultra All Inclusive gigantický Aquapark QUU SPA.
V hotelu je nově vybudovaná hlavní restaurace Güral i s venkovním posezením, Turquise, Aqua, Snack i a la carte restaurace, 7 barů včetně irského pubu.
Hned u příjezdové silnice leží mezi stromy komplexně pojatý gigantický Aquapark s 5 bazény,8 skluzavkami pro dospělé, 7 dalšími skluzavkami pro různý věk dítěte,různými dětskými bazény a vodními atrakcemi (s pirátskou lodí, chobotnicí, houbičkami, želvami, písečnou pláží pro batolata, umělou řekou s protiproudem atd.) poskytující nikdy nekončící zábavu pro Vaše děti.
Již mnoho let populární prázdninový komplex po celkové rekonstrukci nabízející opravdu aktivní prožití dovolené s nikdy nekončící zábavou. Doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i všem co hledají místo pro aktivní dovolenou a neupřednostnují pouze okázalou gastonomii, ničím nerušený klid a pohodlí. Jde o hotel s jednou z nějvětších sportovních nabídek a nikdy nekončícími dětskými programy na riviéře.
Http://www.guralpremier.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat