Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Güral Premier Belek

Turecko, Belek

Hotel Güral Premier Belek (hlavní fotografie)

20% sleva až

Strava Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
22 °C - Zataženo
22 °C - Zataženo
Cena za osobu od 29 352 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Resort se nachází přímo u písčité pláže, 1 km od Beleku a 40 km od letiště v Antalyi. Vyhlášené golfové resorty jen 3 km od hotelu. .

Stravování

Ultra all inclusive.
All inclusive: Ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 09.00-02.30 hod. - dle provozních dob jednotlivých barů, vybrané dovozové alkoholické nápoje, čerstvé džusy, zmrzlina, minibar na pokoji doplňován denně nealkoholickými nápoji, pivem, trezor, plážové osušky, hamamm, sauna, aquapark, fitness a další sporty dle nabídky. O víkendu se pořádají speciální galavečeře - je vyžadováno bílé a černé oblečení.

Ostatní

Rozlehlý komplex ve velké zahradě, vlastní velký aquapark, resort vhodný pro náročnější klientu a rodinu s dětmi. Výhodnou polohu v Beleku ocení také příznivci golfu.

Ubytování

Zrekonstruované pokoje zařízené v příjemných barvách, klimatizace, SAT/TV, WiFi, telefon, trezor, minibar, vařič kávy a čaje, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon. Možnost rodinných pokojů family deluxe - dvě oddělené místnosti, společná koupelna a WC, v každé místnosti pak LCD TV, minibar, vařič kávy a čaje, wifi, trezor a balkon. Za příplatek možnost pokojů u menších bazénů - vstup z terasy nebo po schodech k bazénu (není přímý vstup), vlastní bar pro omezený počet pokojů u bazénu a na vyžádání také suite - obývací místnost a ložnice, koupelna s jacuzzi.

Popis

Resort se rozkládá na ploše 130 000 m čtverečních, obklopen zelení. V roce 2014 prošel celkovou rekonstrukcí. 2-3patrové budovy, vstupní hala s recepcí a lobby, hlavní bufetová restaurace, aquapark, který patří k největším na pobřeží: 5 bazénů, 8 tobogánů pro dospělé, 7 tobogánů, klouzačky pro menší děti, speciální pláž s navezeným pískem a vstupem do bazénu pro malé děti, jacuzzi, vodní masáže), snack restaurant, restaurace v aquaparku, noční restaurace, 6 barů, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, plážové osušky, amfiteátr a diskotéka, wellness, sauna, turecké lázně, obchůdky a butiky, WiFi. Široká nabídka sportů a sportovního zázemí: 22 tenisových kurtů, plážový volejbal, šipky, minifotbal, fitness, stolní tenis, aerobic, pilates, jóga, taneční hodiny, noční a denní animační programy. Konferenční místnost.Pro děti: speciální klub pro děti s programy, hlídáním dětí, soutěžemi a vlastním zázemím (restaurace, hřiště, herny, vyškolené ošetřovatelky a personál) - pro děti do 17 let, dětská hřiště, aquapark s rozličnou nabídkou skluzavek a tobogánů.Internet: WiFi v celém areálu zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat