Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kempinski The Dome

Turecko, Belek

Strava All inclusive, Polopenze, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel a vilky Kempinski The Dome
Kempinski Hotel The Dome
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 29 390 Kč

Dostupných: 389 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Rozloha 70 000 m2 110 m dlouhá písečná pláž 25 km od letiště.
Menší 5* hotel postavený v roce 2005 na pozemku 70.000 m2 s jedinečnou polohou, který je od tyrkysového moře a bělostné pláže oddělen pouze bazénovým komplexem a z druhé strany pokračuje dvojicí golfových hřišť PGA Sultan a The Pascha, která jsou jakoby zarámována pohořím Taurus v dáli. Hotel se skládá z třípodlažní hlavní budovy a 18 přilehlých vil, umístěných poblíž umělého jezera přímo na golfovém hřišti. K hotelu patří 110m dlouhá písečná pláž honosící se Modrou vlajkou čistoty. Letiště je vzdálené 25 km, vesnička Kadriye 5 km a Belek asi 5 min jízdy.

Ubytování

Pokoje vybavené nejmodernější technikou se liší svou polohou, rozlohou i počtem ložnic. Všechny nabízí možnost 1-2 přistýlek, velké sociální zařízení se sprchou i vanou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, digitální váhu, SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet, minibar, trezor a balkon. Podlaha je kryta dřevěnými parketami. Možnost ubytování ve vilách s vlastním či sdíleným bazénkem v areálu golfových hřišť PGA Sultan (5.731 m a Par 72) a Tha Pascha (6.477 m a Par 71).
Všechny pokoje nabízí možnost 1-2 přistýlek, velké sociální zařízení se sprchou i vanou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, digitální váhu, SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet, minibar, trezor a balkon. Podlaha je kryta dřevěnými parketami.

Stravování

All inclusive.

Popis

Hotel (VII/2005) má 157 velice moderně zařízených pokojů - 58 Delux (výhled na moře) a 81 Superior pokojů (38 m2),18 různých suit (48-76-120m2) a 18 privátních plně vybavených vil ( 2-3 ložnice/126-193m2) s butler servisem, soukromým či sdíleným bazénem i vlastním vozítkem buggy. Hotel je vystaven v duchu tradiční ottomanské architektury, která se line celou stavbou. V komplexu nejdete bohatě zdobenou vstupní loby s recepcí, hlavní a 4 a la carte restaurace (turecká, italská, asijská, rybí a gril) a 4 bary, v menší zahradě venkovní (2.123m2) i dětský bazén. Hotel se pyšní jedním z největších SPA lázní na Turecké riviéře. Na ploše více jak 3.600m2 se nachází vnitřní vyhřívaný bazén (122 m2), bazének s mořskou vodou,dětský bazén, 28 masážních a relaxačních místností, pára, několik druhů saun, turecký hamam, fitnes a mnoho dalšího. V areálu hotelu je také dětský klub pro děti 4-12 let s baby servisem, 3 tartanové tenisové kurty, středisko vodních sportů, šachy, internet zdarma, disko, různé obchody, prádelna, 24 hodinová služba doktora a půjčovna aut.Hotel nepořádá každodenní animační programy ani večerní představení. Dbá spíše soukromí, relaxační atmosféru, klidné dovolené založené na výborné kuchyni a špičkovém servisu v příjemném prostředí a čistotě. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži.

Ostatní

Hotel nabízející od ostatních klidnou atmosféru uprostřed zeleně s pěší docházkou na 2 vynikající golfová hřiště. Je položený v bezprostřední blízkosti plážě a krásného moře. Není to místo pro lidi vyhledávající nikdy nekončící zábavu a všudepřítomné sportovní či jiné rozptýlení. Nenajdete zde shon a ruch, ale klid a pohodu na čtení, meditaci či sladké nic nedělání.
Jedinečná poloha golfová hřiště PGA Sultan a The Pascha 4 á la carte restaurace největší SPA lázně na Turecké riviéře.
Hotel se pyšní jedním z největších SPA lázní na Turecké riviéře. Na ploše více jak 3 600 m2 se nachází vnitřní vyhřívaný bazén (122 m2), bazének s mořskou vodou,dětský bazén, 28 masážních a relaxačních místností, pára, několik druhů saun, turecký hamam, fitnes a mnoho dalšího.
V komplexu nejdete hlavní restuaraci, 4 á la carte restaurace (Cilantro s pokrmy italské kuchyně, Selcuk s pochoutkami turecké kuchyně, Traders Spice s asijskou kuchyní, Palm Pavillion & Grill s výborným masem a rybami z grilu) a 4 bary.
Hotel nabízející od ostatních klidnou atmosféru uprostřed zeleně s pěší docházkou na 2 vynikající golfová hřiště. Je položený v bezprostřední blízkosti plážě a krásného moře. Není to místo pro lidi vyhledávající nikdy nekončící zábavu a všudepřítomné sportovní či jiné rozptýlení. Nenajdete zde shon a ruch, ale klid a pohodu na čtení, meditaci či sladké nic nedělání.
Http://www.kempinski.com/belek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat