Vyhledat zájezd

Hotel Maxx Royal

Turecko, Belek

Strava All inclusive, MAXX All inclusive, Maxx All inclusive, Polopenze, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Maxx Royal Belek
Hotel Maxx Royal Belek Golf & Spa
Hotel Maxx Royal Belek Golf & Spa (golf)
Hotel Maxx Royal Belek Golf Resort
...
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 36 090 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Výjimečný hotel nejvyšší kvality právem se ucházející o min. 6 * vyniká nejen v úrovni služeb, blízkostí golfového hřiště, v kvalitě ubytování, jedinečném jídle, ale i vlídností personálu a příjemným prostředím v zeleni a prostoru. Doporučujeme všem, co dokáží ocenit jedinečnost a kvalitu.

Hotel (V/2011) má 445 pokojů vše ve formě suit, dvě recepce, hlavní restauraci, pět á la carte restaurací (bez doplatku), 14 barů, čtyři snacky, bistro, výtečnou patisserii, tea house, úžasný noční Horse club, pět venkovních bazénů (6.270m2) včetně vyhřívaného a s mořskou vodou, Aquapark Kobry královské se 13 skluzavkami, čtyřmi bazény a velkou dětskou sekcí, dokonale vybavený dětský klub Maxxiland (1-17 let), hřiště na fotbal, basketbal, plážový volejbal, tenisové kurty, bowling, středisko vodních sportů, stolní tenis, kulečník, šipky, lukostřelbu, lezeckou stěnu, internet v celém areálu zdarma, fitness, designové SPA s vnitřním bazénem (1124 m2), saunami, párou, hammamem, sněhovou fontánou a masážemi, kino, venkovní disko, obchodní třídu a půjčovnu aut. Hotel pořádá každodenní soft animační programy. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu.

Ubytování

Všechny pokoje ve formě suite s možností až dvou přistýlek (min.72 m2) a rodinné pokoje (100 m2) pro čtyři osoby, veliké sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, DVD, telefon, centrální klimatizace, wifi, maxxibar, trezor,a balkon. Možnost ubytování ve vilách s vlastním bazénkem až pro šest osob.

Stravování

V pravdě nedostižný Maxx All inclusive s mezinárodními nápoji, pravou kávou a bohatým maxxi-barem.

Poloha

5* hotel (pozemek 1.050.000 m2) sestávající z osmipatrové hlavní budovy ve tvaru půlměsíce, oddělených family pokojů u kongresového centra (některé s přímým vstupem do bazénu) a 25 samostatných vil na golfu a šesti u pláže s vlastním bazénem. Hotel leží přímo u 300m široké písečné pláže s molem a 50m od golfového hřiště Montgomery (2008).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat