Vyhledat zájezd

Hotel Regnum Carya Golf

Turecko, Belek

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Jasno

Dovolená a golf

Poloha

V březnu 2014 otevřený 5* hotel rozkládající se na pozemku o rozloze víc jak 170.000m2 sestává z hlavní pětipatrové budovy vzdálené od moře cca 250m a velkého množství samostatných suit a vil v zahradě. Jde o jedinečnou stavbu v bezprostřední blízkosti golfového hřiště (50m) s nočním osvětlením 18 jamek, doplněný množstvím atrakcí a vystavěný v duchu moderní architektury z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, beton, mramor, dřevo a dolpněných hitec technologiemi a všudepřítomnou bujnou zelení. Hotel působí impozantně, ale nepřipomíná otomanské ani jiné zdobné styly. K hotelu patří 180m široká privátní pláž s ojedinělým více jak 1.500m2 velkým molem. Pozemek areálu se postupně od moře rozšiřuje a jeho největší část je asi 200m od moře. Letiště je vzáleno 35km, vesnička Kardia 3 a samotný Belek 2km.

Popis

Hotel, který se ihned po otevření zařadí mezi Top resorty na Turecké riviéře, je umístěný v bezprostřední blízkosti golfového hřišťě (760.000m2) a v pěší vzdálenosti od moře. Doporučujeme všem, kteří dokáží ocenit příjemné místo uprostřed zeleně, moderní a čistou architekturu, výbornou gastronomii, kvalitní drinky a nevadí jim pohyb na čerstvém vzduchu.

Hotel (III/2014) má 430 pokojů v hlavní budově ve formě 385 Lluxury (50+12m2),12 Suite SV (100+24m2), 31 rodinných pokojů (85 + 12/24m2) a dvou presidentských suit (150+36m2). U golfového hřiště či v zahradě najdete 100 pokojů ve formě 84 Golf pokojů se 140m2 sdíleným bazénem (50+12m2), 11 Golf suite se 120m2 privátním bazénem (100+24m2) a pět Carya golf vil s privátním bazénem a třemi ložnicemi (250+40m2). V areálu hotelu nejdete několik recepcí, nádhernou impozantní loby plnou světla a zeleně procházející celou výškou stavby, hlavní restauraci Basilicum s oddělenou dětskou sekcí i jídlem pro nejmenší, čtyři snacky, čtyři a la carte restaurace (italská, rybí, asijská a turecká), devět barů, vynikající cukrárnu a kavárnu, disko, noční club, obrovský venkovní komplex Aqua world (7.140m2) s 10 skluzavkami, “lazy river” a mnoha dětskými atrakcemi, rodinný, dětský i bazén pro dospělé, rezidenční a unikátní bazén s umělým vlnobitím na surfování (2.500m2), ultramoderně vybavený dětský klub Cicada (4-17 let) s celodenním servisem a vynikajícím dětským hřištěm. K hotelu patří sportovní komplex se třemi plnohodnotnými fotbalovými FIFA standard hřišti, šest tenisových kurtů, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, malou kopanou a házenou, hřiště na plážový volejbal, bowling, středisko vodních sportů, stolní tenis, kulečník, šipky, vzduchová střelnice, lukostřelba, bocca, Kick box, vodní pólo, joga, elektronické hry, internet v celém areálu zdarma, fitness, Carya SPA s vyhřívaným vnitřním (300 m2) a dětským bazénem, ke kterému náleží dvě sauny, pára, dva hamamy a čtrnáct masážních místností. V komplexu hotelu najdete rovněž kino, disko, nákupní promenádu s mnoha značkovými módními obchody, fotoslužbou, minimarketem, zlatnictvím a dalšími obchody, prádelnu, službu doktora a půjčovnu aut i kol. Hotel pořádá každodenní animační programy, pravidelná večerní představení, lekce latinsko-amerických i orientálních tanců a nabízí živou hudbu. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži. Využití plážových pavilonů za úplatu.

Ubytování

Prostorné ultramoderní speciálně zvukově oddělené pokoje se liší pouze svou polohou, rozlohou, či větším počtem ložnic. Všechny nabízí možnost 1-2 přistýlek, veliké sociální zařízení se sprchou, vanou (župan a přezůvky), s TV, vysoušeč vlasů, SAT- LED TV v zrcadle, Bosse přehrávač, telefon, unikátní prostorovou centrální klimatizaci, high speed wifi, pravidelně doplňovaný mini, či maxibar, varnou konvici, přístroj Nespresso, sedací kout, psací stůl, velikou postel (2x2,2m) nebo dvě samostatné postele (1,4x2,2m), oddělenou uzamykatalnou prostornou šatnu, velký trezor a balkon, či terasu s pohodlným nábytkem. Podlaha je kryta dřevem a doplněná lokálně kobercem. Možnost ubytování ve suitách, či vilách se sdíleným, nebo vlastním bazénem až pro sedm osob a v rodinných pokojích se dvěma ložnicemi i koupelnami.

Stravování

Unikátní ultra all inclusive koncept s bohatou nabídkou místních i mezinárodních nápojů, vytříbenou kuchyní a prvotřídními službami. V a la carte restauracích se hradí minimální příplatek za obsluhu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Belek nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat