Vyhledat zájezd

Regnum Carya Golf Hotel

Turecko, Belek

Strava All inclusive, Luxusní All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Regnum Carya Golf
Počasí
18 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a golf

Sport a zábava

Bazén, aquapark, sauna, turecké lázně, parní lázně, masáže, šipky, stolní tenis, tenis, aerobik, vodní sporty, pilates, fitness centrum, fotbal, biliard, wifi, herní místnost, bowling, denní a večerní animace, živá hudba, diskotéka.

Ubytování

Klimatizace, koupelna se sprchou, dvěma umyvadly a se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, telefon, TV, wifi, trezor, minibar, koupací plášť, přezůvky, sada na přípravu kávy a čaje.

Stravování

Luxury all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu celého dne a večera, dietní a dětské menu, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, teplé nápoje; ostatní importované nápoje, speciální nápoje a nápoje v lahvích za poplatek.

Ostatní

Pro více informací: www.regnumhotels.com , www.facebook.com/regnumcarya

Popis

Hotelový komplex se skládá z několika budov, má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 4 a´la carte restaurace (italská, mořská, turecká, teppenyaki), 10 barů, cukrárnu, vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, saunu, turecké lázně, parní lázně, masáže, kosmetiku, salón krásy, šipky, stolní tenis, tenis, golf, aerobik, vodní sporty, školu potápění, pilates, fitness centrum, fotbal, basketbal, biliard, bowling, prádelnu, čistírnu, obchody, služby lékaře, kadeřníka, wifi, fotografa, herní místnost, denní a večerní animace, miniklub pro děti, živou hudbu, diskotéku.

120 metrů dlouhá soukromá písečná pláž 200 metrů od hotelu, nachází se zde také molo (1,800m2).

Pro děti - dětský bazén, hřiště, dětské menu v restauraci, mini-klub Cicada (4-12 let), animace, dětská diskotéka, dětský kočárek (poplatek), fotbalová škola (poplatek).

Poloha

1 km od města Belek, 35 km od mezinárodního letiště Antalya, vstup na golfové hřiště Carya Golf Course 50 metrů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Belek nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat