Vyhledat zájezd

Hotel Rixos Premium

Turecko, Belek

Strava All Exclusive & All Inclusive, All inclusive, Premium All Inclusive, Ultra All inclusive, Ultra all inclusive, all elegance all inclusive, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Rixos Premium Belek
Hotel Rixos Premium Belek
Hotelový komplex Rixos Premium
Hotelový komplex Rixos Premium Belek
Počasí
28 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Luxusní 5* hotel nejvyšší kategorie ležící v piniovém háji u vodní laguny a vlastní 1000 m dlouhé písečné pláže s oblázky. Vzdálenost na letiště 40 km a od centra Beleku 6 km.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností až 1 přistýlky mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, internet, centrální klimatizaci, minibar, trezor a balkon.

Popis

V několika budovách 730 pokojů a 39 zahradních vil, lobby s recepcí, hlavní restaurace, 8 á la carte restaurací, 7 barů, rychlé občerstvení, 2 bazény, venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén, dětský bazén, klub a hřiště, hřiště na mini volejbal, basketbal, 10 tenisových kurtů, 2 kurty na squash, fotbal, blízká golfová hřiště, bowling, hrací automaty, kulečník, šipky, trampolína, stolní tenis, internet, luxusní SPA centrum (4 500 m2) s fitness, obchodní arkáda atd. Součástí hotelu je i obrovský aquapark s Trojským koněm a delfináriem. Hotel organizuje celodenní animační programy. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu hotelu.

Stravování

Bohatý a nikdy nekončící Ultra All inclusive.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Belek nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat