Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Royal Adam & Eve

Turecko, Belek

Strava All inclusive, Ultra All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Adam & Eve Hotel
Hotel Adam & Eve
Hotel Royal Adam&Eve
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 19 880 Kč

Dostupných: 700 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Ultra All inclusive zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře – vše formou bufetu. Občerstvení během celého dne (24 hodin denně) lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, avšak dle otevíracích dob jednotlivých barů. Za poplatek možnost večeře v ŕ la carte restauraci (nutno objednat předem).

Poloha

Luxusní resort se řadí do prestižního hotelového řetězce Stone Group Hotels. Koncepce hotelu klade důraz především na pohodlí hosta a špičkové služby. Hotel má vynikající polohu v bezprostřední blízkosti písečné pláže (místy se mohou vyskytovat oblázky, lehátka a slunečníky na pláži zdarma) a v blízkosti jedinečných golfových areálů. V tomto hotelu mohou být ubytovány osoby starší 16 let.

Popis

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací, několika restauracemi a la carte, několika bary, cukrárnou, 2 venkovními bazény s terasou na slunění (lehátka, podložky, slunečníky a osušky u bazénu zdarma), vnitřním bazénem, SPA & wellness centrem a diskotékou.

Sport a zábava

Sauna, fitness, turecké lázně, stolní tenis, denní animační programy, večerní zábavní programy a party, hudební a taneční show, tenis, aerobik (vše zdarma). Biliár, bowling, procedury ve SPA a wellness centru, masáže (vše za poplatek).

Ubytování

Pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, Wi-Fi, SAT-TV, minibarem (denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem) a balkónem nebo terasou. Za příplatek možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo luxusních suitách (cena na vyžádání).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat